Skip to main content

„Jak mogę sprzedać swój dom w obliczu globalnej recesji?”

Uwierz lub nie, nie tylko ty zadajesz to pytanie. Prawie wszystko zamienia się w „trudną sprzedaż” w złej gospodarce, a obecny stan światowych finansów jest najgorszy od Wielkiego Kryzysu w połowie ubiegłego wieku. Nawet rynek nieruchomości, który kiedyś był znany jako prężny przemysł i nie zna przestojów, cierpi z powodu jednego ciosu – jednego dużego.

Na przykład, jeśli chciałbym sprzedać swój dom za 500 000 USD, musiałbym ponownie rozważyć, ponieważ następujące czynniki odgrywają rolę w słabej gospodarce:

– Ludzie rzadziej kupują nieruchomości ze względu na własne finanse.
– Ludzie rzadziej kupują nieruchomości, które nie są uważane za okazje, ponieważ są bardziej świadomi swoich wydatków w tych dniach.
– Inni sprzedawcy nieruchomości będą sprzedawać nieruchomości po znacznie niższej cenie, co prowadzi do bardzo konkurencyjnego rynku.
– Wraz z liczbą wykluczonych nieruchomości, aukcje publiczne stały się nowymi konkurentami w branży nieruchomości komercyjnych.

Najważniejsze jest to, że ludzie nie mogą sprzedawać domów tak łatwo, jak kilka lat temu. Oczekuje się, że trend ten utrzyma się do 2010 r., A nawet do 2011 r.

Jak w dzisiejszych czasach zdobyć pieniądze na nieruchomości?

Proste rozwiązanie: zatrudnić agenta nieruchomości.

Rzeczywiście agent nieruchomości może podnieść cenę sprzedaży nieruchomości, biorąc pod uwagę otrzymaną prowizję, ale agent nieruchomości znacznie ułatwi ci sprawę. Pomyśl o globalnej recesji jak o burzy, a agent nieruchomości o doświadczonym marynarzu. Pomoże Ci poruszać się po wzburzonych wodach.

Agent nieruchomości może przynieść Ci najwięcej pieniędzy na nieruchomości, ponieważ:

– Zna specyfikę branży i jeśli jest ktoś, kto może udzielić ostatecznej odpowiedzi na pytanie, jak mogę sprzedać swój dom w obliczu globalnej recesji, to on.
– Jest związany z agentami nieruchomości w całym kraju. Trudniej będzie ci znaleźć nabywców, ponieważ twoje wyszukiwanie jest ograniczone. Jego poszukiwania będą szersze i ma większą szansę na znalezienie dobrego nabywcy.
– Opanował sztukę negocjacji. Nie musisz iść na kompromis w sprawie ceny detalicznej. Doradzi ci, jaka kwota byłaby „dobrą sprzedażą”. Będzie również negocjował z potencjalnymi nabywcami w twoim imieniu.

W tej globalnej burzy gospodarczej, w której szukacie odpowiedzi na pytanie „Jak mogę sprzedać swoją nieruchomość?” Wyszukiwanie jest najpewniejszą odpowiedzią, szukanie pomocy kogoś, kto otrzyma wynagrodzenie za zapewnienie sukcesu.

[ff id=”2″]