Skip to main content

Osłony kołnierzy zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapobiegać tryskaniu elementów rurociągów, takich jak kołnierze, zawory, przepływomierze i połączenia w przemyśle chemicznym. Są one bardzo pomocne w tworzeniu bariery między chemikaliami przepływającymi przez system rur a środowiskiem zewnętrznym. Te spraye lub wycieki z rur są bardzo niebezpieczne dla twojej branży. Wpływa to nie tylko na twój cenny sprzęt zainstalowany w twojej branży, ale także stanowi zagrożenie dla życia personelu w twojej branży.

Aby uniknąć takich okoliczności, zainstalowano te zabezpieczenia kołnierzowe, zwane również osłonami bezpieczeństwa. Głównym celem jest tymczasowe kontrolowanie wycieku, abyś mógł podjąć niezbędne środki, aby uniknąć tej sytuacji. Producenci osłon kołnierzowych zrobili to w różnych konfiguracjach, aby wydobyć tysiące chemikaliów używanych w przemyśle z aerozolu. Trzy z poniższych podstawowych typów pomagają wybrać odpowiedni typ, który odpowiada Twoim potrzebom przemysłowym.

Osłony natryskowe: Są one wysoce zalecane ze względu na ich wytrzymałość fizyczną. Najlepszą rzeczą w tym ochraniaczu kołnierza lub osłonie natryskowej jest to, że jest pokryty teflonem i daje wskazanie, zmieniając kolor PH, dzięki czemu można łatwo podjąć niezbędne środki, aby uniknąć natryskiwania. Są bardzo lekkie, a także bardzo łatwe do zainstalowania i usunięcia. Mają wysoką wytrzymałość, aby chronić do wycieków z rury do ostatniego razu.

Plasti Shields: Ten rodzaj etykiety bezpieczeństwa jest tańszy niż jakikolwiek inny rodzaj i jest stosowany głównie w systemach chemicznych. Posiada również wskaźniki łatki pH i jest zwykle wykonany z trójwarstwowej laminacji i włókniny. Tarcze te wytrzymują ciśnienie o wartości do 140 ° F.

Meta Shields: Są one wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej lub stali ocynkowanej, co pozwala im wytrzymać trudne warunki. Możesz go łatwo zainstalować samodzielnie za pomocą śrubokręta. Pomogło to również uniknąć sytuacji natryskiwania, aby chronić ludzi i materiał w branży.

Więc dlaczego nadal myślisz? Kup go od renomowanych producentów ochrony przed rozpryskami, którzy oferują szeroką gamę produktów PTFE, dzięki czemu mogą łatwo uzyskać poszukiwany produkt. Są one dostępne w wielu specyfikacjach. Dlatego wybierz odpowiedni dla swoich wymagań przemysłowych.

[ff id=”4″]