Skip to main content

Dla każdego, kto zna się na marketingu sieciowym i marketingu wielopoziomowym, udany i dynamiczny downline ma kluczowe znaczenie dla sukcesu własnego biznesu i ma bezpośredni wpływ na cotygodniowe i miesięczne wypłaty i premie. W rzeczywistości większość twoich czeków pochodzi z działań twojego downline’a.

Ale co z twoim upline?

O wiele za dużo ludzi w branży MLM milczy lub, co gorsza, jest bezradny dla kogokolwiek w swojej branży. Wszystko, czego chcą, to pieniądze i pozostałe dochody. Niech ludzie się przyłączą, a potem zostawcie ich samych, aby się sobą zajęli. Brak wsparcia, wsparcia i wskazówek to główne powody, dla których tak wielu członków niższego szczebla pójdzie lub nie zrobi wiele, jeśli w ogóle, w celu poprawy swojej i wyższej działalności.

Czasami i gorzej, wiadomości nigdy nie są zwracane członkom upline. To prawie tak, jak upline znika z ziemi. A jeśli nie ma wsparcia i kontaktu, dlaczego członkowie downline w ogóle powinni próbować odnosić sukcesy? Jeśli członek downline nie jest bardzo silnym samozatrudnikiem z wcześniejszym doświadczeniem MLM, prawdopodobnie nie będzie dobrze w firmie, a to spowoduje znacznie więcej szkody niż oni i ich biznes.

Innym problemem, który czasami powodują uplines, jest przekazywanie złych lub złych informacji i / lub szkolenie do ich downline. Myślą, że wiedzą wszystko i wyrządzają więcej szkody niż pożytku. Tak, to oznacza, że ​​ich własne błędy kosztują bezpośrednio pieniądze i rekompensatę. Jeśli członek downline otrzymuje złe informacje i podąża za nimi, wyniki nie spełniają oczekiwań, a recenzje są zawsze znacznie mniejsze. To tak złe, że nie ma w ogóle żadnych informacji! Stracą swoje pierwotne zaufanie do ciebie i jest bardziej niż prawdopodobne, że opowie także innym o swoich złych doświadczeniach oraz o tobie jako menadżerze i przedsiębiorcy. W rzeczywistości nawet zły poślizg może kosztować niektórych członków lub potencjalnych członków własnego downline.

Co więc robisz, jeśli masz nieskuteczny upline?

Przyłączając się do firmy po raz pierwszy, osobiście poznasz swój upline. Czy interesujesz się nimi jako ludźmi, tak jak powinieneś osobiście interesować się swoim downline. (Gdy tylko twój downline stanie się zbyt duży, wszystko, co musisz zrobić, to monitorować osoby, które osobiście zarejestrowałeś. Jednak kontaktowanie się bezpośrednio z kimś na szczycie twojej linii to wielka sprawa!)

Najprawdopodobniej Twoi osobisti członkowie Upline są zainteresowani tobą i czekają na kontakt z tobą. Twój osobisty trening z pewnością Ci pomoże, a tym samym zyska. W rzeczywistości nawet Twoja własna struktura odczułaby skutki twojego związku z upline. Podziel się szkoleniem, wskazówkami i informacjami, które Twój upline przekazuje Ci do twojego downline i obserwuj, co się stanie!

Więc nigdy nie bój się skontaktować z linią upline. Jeśli masz własną strukturę downline, upewnij się, że się z nią skontaktowałeś i zareagowałeś. Uplines są prawie zawsze bardziej niż szczęśliwi, aby usłyszeć od ciebie i bardziej niż chętny do pomocy w nowym biznesie. Porady płyną swobodnie, więc używaj ich, kiedy możesz! I to (najprawdopodobniej) nie jest treningiem chronionym prawem autorskim. Zachęcamy do przekazania tego, czego się nauczyłeś, do własnego downline!

Jeśli zdarzy ci się być jednym z niefortunnych członków downline, którzy mają natychmiastowy brak odpowiedzi, istnieje kilka opcji, które możesz wypróbować przed opuszczeniem organizacji. Idź na górę, jeśli możesz. Na pewno jest tam ktoś, kto troszczy się o ciebie i chętnie ci pomoże. Poszukaj również w Internecie dyskusji, tablic ogłoszeń lub forów związanych z MLM. Zwróć szczególną uwagę na fora domowe i fora MLM. Powiedz wszystko, co możesz wiedzieć o swojej sytuacji, a jest prawie pewne, że doświadczona, troskliwa osoba skontaktuje się z Tobą z bardzo dobrą radą.

Więc nie wchodź do firmy, a następnie zignoruj ​​swój upline. I na pewno nie ignoruj ​​swojej downline. Obaj spotkają się w tobie, a zobaczysz owoce całej swojej pracy!

[ff id=”2″]