Skip to main content

Prawdopodobnie zastanawiasz się, jak stworzyć własną gospodarkę. Wydaje się niemożliwe, prawda? Źle

W rzeczywistości są ludzie, którzy każdego dnia zakładają udane firmy prywatne. Możesz być jednym z nich. Wspólną cechą wszystkich tych ludzi jest ich pasja do wolności finansowej. Nienawidzisz gospodarki. Widzisz, ekonomia polega na tym, że nie masz kontroli nad swoim przeznaczeniem.

Wystarczy spojrzeć na historię Omara i Melindy Martin. Google im. Zobacz, jak przeszli od bezdomności do stworzenia kilku siedmiocyfrowych firm internetowych z dochodem i dominują niemal wszędzie w rankingach JV.

Musisz więc wymyślić, jak stworzyć własną gospodarkę. Najszybszym i najbardziej bezbolesnym sposobem jest rozpoczęcie działalności online. Bezbolesne w tym sensie, że budżet 100 USD, w przeciwieństwie do zwykłego biznesu, może szybko zacząć.

Rozpoczęcie pracy nie jest takie trudne. Po prostu znajdź coś, co Cię pasjonuje i promuj produkty w wybranej przez siebie niszy, aby zarabiać prowizje dla partnerów.

Kiedy zaczniesz zarabiać, być może będziesz musiał mieć własną stronę internetową. Pomoże Ci oznakować się tam, gdzie zostaniesz ekspertem w swojej niszy. Jesteś również w znacznie lepszej pozycji do stworzenia własnej listy mailingowej.

Pieniądze są zawsze na liście. Dlaczego Możesz reklamować własne produkty i produkty partnerskie na liście w dowolnym momencie. Ufają ci i kupią od ciebie.

Istnieje kilka miejsc, w których można uzyskać szkolenie i mentoring w celu uzyskania niedrogiego planu na rozpoczęcie.

Jedyną zaletą rynku internetowego jest to, że istnieje wiele narzędzi, które można wykorzystać do automatyzacji i prowadzenia firmy.

W ten sposób tworzysz swoją gospodarkę i masz nad nią kontrolę. Ty decydujesz, jak długo chcesz zarabiać i ile pieniędzy chcesz zarobić.

Spójrzmy teraz na ekonomię … tę, nad którą nie masz kontroli. Niestety 95% ludzi uważa, że ​​nie ma opcji wyjścia z tej gospodarki.

Jak to może być? Sam Internet zmienia się błyskawicznie i wiąże się z nim wiele możliwości, w których potrzeba rozwiązań i usług jest nieograniczona.

Co dokładnie dzieje się w gospodarce?

Rozłożę to w sposób łatwy do zrozumienia. Gospodarka to ogromny system. Wszyscy uczestniczymy w gospodarce w taki czy inny sposób. Jednak ponad 95% osób jest zatrudnionych. Pracujesz dla innych ludzi. Buduj i twórz bogactwo dla innych w zamian za wynagrodzenie. Oto typowe kroki w gospodarce:

Zdobądź dobre wykształcenie

Szkoły uczą dzieci jednego celu. Stworzenie przyszłej puli zatrudnienia dla firm. Dzieciom mówi się, że powinny otrzymać dobre wykształcenie i dobre oceny. Prawdopodobnie uzyskał stopień uniwersytecki.

Gdy dana osoba ukończy prawie 16 lat szkolenia, szuka pracy w biznesie.

Pamiętaj, że niektóre prace opłacają się lepiej, a ludzie mają poczucie osiągnięć. Ogólnym celem jest, aby twoja dobra praca w jakiś sposób zapewniała ci bezpieczeństwo i pracowałaś, dopóki nie osiągniesz wieku emerytalnego.

Dobra praca powinna zatem zapewnić ci rozsądne wynagrodzenie, wykupić ubezpieczenie zdrowotne, dentystyczne i zdrowotne. Przede wszystkim gwarantuje dochód emerytalny, z którego możesz następnie czerpać owoce swojej pracy.

Jednak w gospodarce nie zauważasz, że resztę życia spędziłeś na tworzeniu bogactwa i budowaniu bogactwa dla kogoś innego.

W końcu dostałeś pracę i?

Twój pracodawca kontroluje twoje życie. Musisz codziennie dojeżdżać do pracy, zostawić swoją rodzinę i planować długie godziny.

Sukces w pracy przynosi awans. Przewóz wnosi do twojego życia więcej pracy i stresu. Te niekończące się spotkania, w których musisz uczestniczyć, klienci, których kontrakty musisz obsługiwać.

Wszystko to wymaga coraz większej uwagi i czasu. Połączenia nigdy nie przestają nadchodzić. Wyobraź sobie dziennik spotkań, które musisz dotrzymywać.

Porozmawiaj o tekstach, na które musisz odpowiedzieć. Ryzykujesz nawet życie podczas jazdy.

Sukces w biznesie jest związany z ceną. Musisz dużo poświęcić, aby sprostać wymaganiom i presji swojej pracy. Coraz mniej czasu spędzasz z rodziną, przyjaciółmi i rodziną.

W większości przypadków większość związków jest rozwiedzionych, ponieważ małżonek coraz bardziej koncentruje się na pracy, a mniej na związku.

Tak, musisz uiścić opłaty (podatki).

W powyższej konfiguracji musisz płacić podatki. Wiadomo, że właściciele lub pracownicy niebędący przedsiębiorcami, niezależnie od ich pozycji zawodowej, płacą wyższe podatki niż właściciele lub firmy.

I jest tego powód, a przynajmniej uzasadnienie.

Jeśli firmy płacą podatki według tej samej stawki co ich pracownicy, nie byliby w stanie stworzyć możliwości zatrudnienia. Wreszcie, z listą płac wiążą się dodatkowe koszty, takie jak: B. Składki pracodawcy na świadczenia zdrowotne, dentystyczne i emerytalne.

To jedyny powód, dla którego większość ludzi strajkuje. Pracodawca twierdzi, że zwiększenie wynagrodzenia lub wynagrodzeń spowoduje, że nie będą w stanie rozwinąć działalności i zatrudnić większej liczby osób, aby zaspokoić popyt.

Wolisz, aby twoje płace spadały, a zyski rosły. Wszystko w imieniu akcjonariuszy, a ponieważ pracujesz dla nich, nie możesz być jednym z nich (akcjonariuszami).

W rzeczywistości pracodawcy mają więcej pożyczek, niż można sobie wyobrazić. Czy wiesz, że otrzymują znaczne zniżki na WISB, jeśli nie zgłaszają żadnych lub tylko minimalnych wypadków przy pracy lub obrażeń?

Mów o długich godzinach, które inwestujesz w krótszy czas!

Musisz inwestować długie godziny w swoją pracę. Harmonogramy wydają się szybować każdego dnia, który mija. Im więcej masz doświadczenia ze swoim pracodawcą, tym więcej problemów możesz oczekiwać od siebie.

Otrzymasz podwyżki lub podwyżki, które są wystarczające, aby utrzymać cię w obecnej pracy. W końcu gospodarka wychodzi obecnie z globalnej recesji. Nie chcą być Johnem Doe, który został zwolniony z pracy.

Utrata kontroli

Zwykle nie masz kontroli nad tym, jak wykonujesz swoją pracę. Twój szef to kontroluje. Masz urlop tylko za zgodą szefa. Nie ma znaczenia, ile godzin przepracujesz lub jaką wartość masz dla swojego miejsca pracy … Twoje wynagrodzenie pozostaje niezmienione.

W międzyczasie musisz płacić rachunki, wodę, gaz, telefon, internet i więcej. Ledwo możesz związać koniec z końcem. Cofają się i myślą o zrobieniu drugiej pracy. To również nie uchroni cię przed trudną sytuacją.

Poziom stresu osiągnie szczyt, twoje zdrowie zostanie uderzone i zadzwonisz.

Krótko mówiąc, po prostu praca nie jest tak nędzna. Pod koniec życia zawodowego naprawdę nie ma nic do pokazania. Inflacja wyprzedza dochód emerytalny i nadal nadrabiasz zaległości.

W rzeczywistości przypomina mi to bardzo smutną historię. Wiele lat temu byłem przy kasie i próbowałem przelać trochę pieniędzy do domu. Widziałem emerytowanego dżentelmena, który kłócił się z osobą za ladą. Kłócił się o to, ile musiał zapłacić. Następnie rozmowa ujawniła, że ​​mężczyźni byli na emeryturze. Jego dochód emerytalny był niewystarczający i co tydzień pozostawał w tyle.

Przybywał na ten rynek pieniężny co tydzień, aby pożyczyć na poczet czeku emerytalnego. Jeśli dostanie zapłatę, spłaci, a następnie pożyczy trochę pieniędzy. W momencie pisania tego tekstu koszt pożyczki wynosił 21 USD za 100 USD.

Możesz sobie wyobrazić, że sytuacja finansowa tego dżentelmena pogarszała się z każdą wizytą.

Nie chcesz być tym dżentelmenem. Musisz pomyśleć o tym, jak stworzyć własną gospodarkę za pomocą Internetu.

Na początek nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności. Każdy może to zrobić.

Start

Jak powiedziałem, rozpoczęcie pracy nie jest trudne. Czy wiesz coś, czego ktoś nie wie? Dzięki temu możesz zarabiać pieniądze. Wszystko, co musisz zrobić, to dowiedzieć się, jaka jest twoja pasja. Jeśli pracujesz nad rzeczami, które pasjonujesz się marketingiem online, zmniejszy to wysiłek marketingowy online.

Będziesz mógł cieszyć się tym, co będziesz robić. Ma to pozytywny wpływ na twoje nastawienie i utrzymuje wysoką motywację.

Dowiedz się, jak znaleźć nisze, w których możesz reklamować produkty na prowizje. Marketing partnerski to najprostszy sposób na rozpoczęcie marketingu internetowego. Nie musisz mieć własnych produktów. Po prostu reklamujesz produkty innych osób za prowizją. Przestrzeń cyfrowa oferuje wyższe prowizje, aw niektórych przypadkach 100% reklamowanego produktu front-end.

Wiele wysiłku poświęcasz na badanie docelowych odbiorców, aby dowiedzieć się, jakie mają problemy. Gdy się o tym dowiesz, znajdź produkt, który pomoże rozwiązać ten problem, kup go za pośrednictwem swojego linku i zarabiaj.

To takie proste.

W następnym artykule omówię różne sposoby zarabiania pieniędzy w Internecie. I możesz to zrobić na wiele sposobów. Blogowanie jest jednym z nich.

Wniosek

W ogólnej gospodarce wszyscy nie mamy kontroli nad wydarzeniami, które mają miejsce, gdy dążymy do wolności finansowej. Wydarzenia takie jak recesja mogą prowadzić do utraty miejsc pracy.

Zasadniczo tworzą bogactwo dla innych w gospodarce.

Musisz szukać sposobów na uzyskanie wolności finansowej. Możesz to zrobić tylko przy użyciu mocy Internetu do stworzenia własnej gospodarki.

Tutaj jesteś swoim własnym szefem i możesz dosłownie wydrukować własne pieniądze, jeśli zrobisz to dobrze.

Musisz przejrzeć swoje nastawienie i znaleźć mentora, abyś mógł wykorzystać ich wiedzę do szybkiego osiągnięcia zysków z Internetu.

Więc śmiało i zacznij. Pamiętaj, że najpierw musisz trochę popracować, ponieważ jesteś w fazie uczenia się. Z czasem, gdy większość rzeczy stanie się drugą naturą, po prostu spłucz je i powtórz, aby uzyskać większy zysk.

Jeśli podejmiesz trwałe działania, zobaczysz pewne wyniki i ostatecznie osiągniesz punkt, w którym zastąpisz swoją codzienną pensję. To jest wolność finansowa.

Po tym niebo jest granicą. Wiele osób mówi … jesteś ograniczony tylko wyobraźnią.

[ff id=”2″]