Skip to main content

Nikt nie może zaprzeczyć potrzebie aplikacji mobilnych w naszym życiu. Podczas gdy żadna strefa biznesowa nie uniknęła gniewu związanego z tworzeniem aplikacji mobilnych, usługi na żądanie, żywność i handel detaliczny, a branża podstawowa, taka jak nieruchomości, ma większy udział w tym przedsięwzięciu. Tak, to także firmy zajmujące się nieruchomościami detalicznymi odnotowały więcej korzyści ze sprzedaży po rewolucji aplikacji, a ich sprzedaż wzrosła. W tym kontekście znajduje się kompletny przewodnik na temat tego, jak zrobić własną firmę mobilną za pomocą użytecznej aplikacji.

Trendy obserwowane w zakupach nieruchomości

– Większość kupujących najpierw wślizguje się przez Internet lub portale internetowe w celu wyszukiwania ofert nieruchomości, a następnie szuka innych źródeł, takich jak reklama papierowa, rekomendacje itp.

– Milenialsi polegają bardziej na wyszukiwaniu w Internecie szczegółów lub informacji o nieruchomości

– Ludzie lubią szukać nieruchomości online, ponieważ mogą zobaczyć dużą liczbę nieruchomości.

Rodzaje rozwiązań aplikacji na nieruchomości

-Online aplikacja do wyszukiwania nieruchomości

Rozwiązanie rezerwacji nieruchomości

-Aplikacja do wynajmu mieszkań

-Rozwiązanie do zarządzania własnością dla właścicieli

Chociaż są to konkretne aplikacje, które mogą pomóc zarówno przedsiębiorcom, jak i kupującym nieruchomości, przyjrzyjmy się kluczowym funkcjom, które aplikacja powinna oferować najemcom i poszukującym nieruchomości.

Metoda marketingu bezpośredniego

Aplikacja powinna mieć bezpośrednie podejście marketingowe do promowania nieruchomości posiadanych przez właściciela. Aplikacja wyświetla listę nieruchomości w nietypowy sposób z lokalizacją, cenami, aspektami nieruchomości, otaczającymi udogodnieniami, zabytkami i innymi powiązanymi informacjami. Krótko mówiąc, aplikacja powinna być w stanie wyświetlać wszystkie nieruchomości w sposób zadowalający i przejrzysty, aby kupujący wiedzieli co minutę o nieruchomości i mogli bez problemu podjąć decyzję o wyborze nieruchomości.

Obsługa śledzenia lokalizacji

Użytkownicy mobilni są tak przyzwyczajeni do aspektu GPS lub globalnego systemu pozycjonowania, aby nawigować tu i tutaj, że musisz zsynchronizować aplikację mobilną z Google Maps, aby pomóc osobom poszukującym nieruchomości. Dzięki integracji aplikacji z geolokalizacją kupujący mogą wylądować na mapie Google telefonu, aby ustalić dokładną trasę i wygodny transport do lokalizacji nieruchomości.

Łatwy w użyciu interfejs użytkownika

Musisz wziąć pod uwagę, że w aplikacjach dotyczących nieruchomości nie chodzi o błyskotliwość i szlachetny design, ale o użyteczność. Dlatego, podobnie jak wszystkie inne aplikacje zorientowane na użytkownika, takie jak handel elektroniczny i rezerwacja usług taksówkowych online, Twoja aplikacja powinna być przyjazna dla użytkownika, aby użytkownicy mogli łatwo zrozumieć, jak szukać nieruchomości. Prosty interfejs użytkownika aplikacji oznacza szybkie wyszukiwanie nieruchomości, responsywny filtr wyszukiwania, łatwą płatność i zapisywanie ulubionych lub list życzeń.

Klienci mogą składać zapytania

Nie wykluczaj konieczności korzystania z mechanizmu zapytań online w aplikacji, takiego jak czat na żywo lub integracja z pocztą e-mail. Konieczne jest szybkie reagowanie na klientów, którzy są zainteresowani nieruchomością i chcą wiedzieć więcej niż to, co podano w aplikacji. Możesz porozmawiać bezpośrednio ze sprzedawcą.

Nieruchomości to duży i dobrze prosperujący przemysł. Aby przejąć cały potencjał, potrzebujesz również aplikacji mobilnej. Pomoże to Twojej firmie zwiększyć sprzedaż i rozwijać się, zwiększając dostępność nieruchomości dla potencjalnych klientów. Pamiętaj jednak o wspomnianych funkcjach, gdy aplikacja jest tworzona przez firmę opracowującą aplikacje.

[ff id=”2″]