Skip to main content

Niezależnie od tego, jak duża lub mała jest Twoja nieruchomość biznesowa, dobrze jest mieć ją ubezpieczoną. Nigdy nie wiedzą, kiedy ktoś może zostać ranny, a złodziej może ukraść lub wyrządzić szkody. Istnieją również klęski żywiołowe, takie jak pożar i grad. Podobnie jak w przypadku każdego rodzaju ubezpieczenia, Internet jest wypełniony informacjami o ubezpieczeniach majątkowych małych firm, z których niektóre są bezużyteczne, a inne bardzo pomocne.

Koszty ubezpieczenia różnią się w zależności od kilku czynników. Niektórzy dostawcy zezwalają właścicielom małych firm na uwzględnienie ubezpieczenia nieruchomości komercyjnych w polisie właścicieli przedsiębiorstw (BOP), która jest zasadniczo pakietem różnych rodzajów ubezpieczeń. W niektórych przypadkach koszt całego pakietu jest w rzeczywistości niższy niż podstawowe zasady, jeśli zostaną zakupione osobno.

Oto niektóre czynniki wpływające na cenę:

• Rozmiar lokalu. Oczywiście duża nieruchomość komercyjna zazwyczaj kosztuje więcej niż mała nieruchomość lub pojedyncza powierzchnia biurowa.

• Geografia. To, gdzie dokładnie znajduje się Twoja firma, odgrywa ważną rolę w płaceniu ubezpieczenia majątkowego dla małych firm, które musisz zapłacić. Obejmuje to stan i miasto, wskaźnik przestępczości w tej okolicy, wartość gruntów itp.

Wymagania bezpieczeństwa dla ubezpieczeń majątkowych małych firm

• Poziom bezpieczeństwa. Czy skonfigurowałeś zabezpieczenia w nieruchomości? Czy materiały niebezpieczne są przechowywane w obiekcie lub w jego pobliżu? Czy krajobraz jest schludny i czysty? Czy istnieje obiekt, o który ktoś mógłby się potknąć?

• Wiek i rodzaj sprzętu. Oczywiście ubezpieczenie ciężkich zakładów przemysłowych kosztuje więcej niż komputer stacjonarny w domu. Pod względem wieku prawdopodobnie będziesz musiał zapłacić wyższą składkę, jeśli urządzenie jest starsze i zawiera części, które obecnie trudno jest zdobyć, co utrudnia naprawę lub wymianę.

• Wiek budynku. Starsze budynki są bardziej podatne na uszkodzenia i kosztują więcej za ubezpieczenie. Dowiedz się, czy możesz zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie, inwestując w remonty i konwersje, czy też dostępne są zniżki na niektóre ulepszenia.

Teraz masz pojęcie, czego się spodziewać, gdy właściciele małych firm ubezpieczą swoje nieruchomości. Niezależnie od konkretnych potrzeb możesz liczyć na firmę taką jak Hiscox, która zapewni najlepsze wytyczne. Firma wywodzi się z 1901 roku i ma doskonałą reputację. Do wyboru jest wiele rodzajów polis handlowych, w tym niedrogie ubezpieczenie nieruchomości dla małych firm.

[ff id=”2″]