Skip to main content

Usługi online i zautomatyzowane generowanie potencjalnych klientów dla nieruchomości są świadczone przez firmy, które wykonują większość prac związanych z generowaniem potencjalnych szans. W zamian otrzymasz ukierunkowane porady od potencjalnych klientów, którzy badają sprzedaż swojego domu, myślą o zakupie domu lub aktywnie poszukują agenta nieruchomości.

Ale kim są te firmy, w jaki sposób działają, jakich informacji można oczekiwać od ich usług i jakie opłaty? Czytaj dalej, aby zapoznać się z podziałem na niektóre z najpopularniejszych w branży firm prowadzących sprzedaż nieruchomości.

Generator nieruchomości

Realty Generator synchronizuje lokalne wykazy MLS z witryną, zarządza reklamami w wyszukiwarkach, oferuje powiadomienia na telefony komórkowe i zawiera oprogramowanie CRM (Customer Relationship Management).

Wartości domu

House Values ​​to strona internetowa, na której właściciele domów mogą wprowadzić swój kod pocztowy i informacje o nieruchomościach w zamian za podaną przez Ciebie wycenę domu. W zamian zbierają dane kontaktowe odwiedzającego i przekazują je za niewielką opłatą.

Dom z myszką

House by Mouse gromadzi informacje o odwiedzających za pośrednictwem różnych stron internetowych i ofert MLS i przekazuje je Tobie. Będziesz otrzymywać wiadomości e-mail, w tym lokalnych potencjalnych klientów & # 39; Informacje kontaktowe i ponownie płatność za wygenerowany lead. Pobierają około 12,95 USD za ołów.

Ekspozycja na brokera

Realtor Exposure oferuje osobistą stronę internetową, która śledzi potencjalnych klientów od kupujących i sprzedających, którzy szukają informacji w pobliżu w domu. Te kontakty zostaną wysłane na Twój telefon komórkowy lub adres e-mail. Gwarantują również, że Twoja strona pojawi się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, ale nie jest to potwierdzone.

1to1 Red

Za pomocą 1to1Red możesz ustawić swój miesięczny budżet, a następnie stworzyć spersonalizowany program generowania potencjalnych klientów na podstawie tego budżetu. Możesz zarządzać kampaniami reklamowymi i internetowymi oraz przekazywać potencjalne kontakty prosto do skrzynki odbiorczej. Skupiasz się na wysokiej jakości potencjalnej sprzedaży i dostarczaniu wszystkich informacji potrzebnych do śledzenia, aby śledzić marketing.

W przypadku średnio 5-15 potencjalnych klientów miesięcznie w witrynie 1to1Red.com możesz spodziewać się zapłaty około 500 USD.

HomeGain

Największą zaletą HomeGain jest to, że płacisz opłatę za przelew tylko wtedy, gdy zawierasz umowę. Oferują dostosowane obszary zasięgu za niską miesięczną stawkę subskrypcji, a te z kolei zapewniają informacje kontaktowe osób poszukujących sieci, które szukają recenzji domu lub brokera.

[ff id=”2″]