Skip to main content

Zielony jest zielony, ale nie dosłownie zielony! Łał! Brzmi myląco? Racja! Ale wcale nie, jeśli jesteś jednym z wschodzących ludzi, którzy to zrobią zielony umysł. Tak, poprawnie przeczytałeś ten termin! Ale tutaj również możesz źle to zinterpretować! Nie oznacza to niegrzecznej lub powiązanej seksualnie interpretacji rzeczy i pomysłów. Ma to odnosić się do stanu, w którym jesteś świadomy ekologicznie prawie wszystkiego w swoim stylu życia.

Bycie zielonym, jeśli chodzi o dom, to jeden z najsłynniejszych pomysłów na świecie w dziedzinie budownictwa i dekoracji wnętrz. Podczas gdy lokalizacja, wysokość lub wysokość, liczba metrów kwadratowych i liczba lat od daty budowy są nadal jednymi z najważniejszych czynników determinujących ceny nieruchomości nerkowych, zielone atrybuty są również powszechnymi czynnikami sprzedaży. A jeśli masz nieruchomość na wynajem, korzystanie z niej może dać przewagę nad konkurencją. Oto jak.

  • Certyfikat LEED: Bezpieczeństwo jest ważne. Z pewnością tak jest. Jeśli chcesz udowodnić potencjalnym najemcom, że Twój budynek jest przyjazny dla środowiska, certyfikacja LEED jest ważną prezentacją. Ten certyfikat jest obecnie znanym na całym świecie symbolem rozwoju zrównoważonego rozwoju. Budynek otrzymał ocenę, która czyni go zdrowym, wydajnym i oszczędnym. Według badania, zielone nieruchomości do wynajęcia miały o 9,1% wyższą czynsz czynszowy niż konkurenci, którzy nie mają certyfikatu LEED.
  • Zgodność z Energy Star: Innym sposobem sprzedaży nieruchomości na wynajem jest pokazanie klientom, że przestrzegasz wytycznych Energy Star. Jest to miara efektywności energetycznej wydana przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA). Ten symbol, często związany z energooszczędnymi funkcjami urządzeń, jest również oznaczony tym symbolem, aby uhonorować wysiłki deweloperów i właścicieli, aby pomóc tej nieruchomości w zmniejszeniu śladu węglowego i poprawie efektywności energetycznej .

Kogo wprowadzać na rynek

Tysiąclecia to najlepsza publiczność na rynku wynajmu nieruchomości. Niedawny artykuł opublikowany przez forbes.com wykazał, że pokolenie milenialne napędza rynek domów jednorodzinnych. Ich pół-nomadyczny styl życia zapewnia im mobilność i elastyczność, aby sprostać nowym wyzwaniom dotyczącym wolności, kariery i niezależności.

Zielone nieruchomości pod wynajem zapewniają tysiącleciom korzyści związane ze zrównoważonym rozwojem, jednocześnie trawiąc ich korzyści bez poświęcania wolności, której zawsze chcieli.

Gdzie sprzedawać

Tysiąclecia są bardzo przywiązane do technologii swojego pokolenia. Jest to bardzo widoczne w każdym aspekcie jej życia. I wydaje się, że nie zobaczysz tysiąclecia bez urządzeń, gdziekolwiek się wybierasz. Czy to w domu, w pracy, w centrach handlowych, w centrach spożywczych, a nawet na plażach, lasach, górach i jaskiniach – pokolenie milenialsów jest zawsze uzbrojone w smartfony, tablety, laptopy i przenośne elementy technologii. Świadczy to o ich mobilności, wydajności technicznej, a nawet możliwości elastycznej wydajności.

Są zawsze na swoich kontach w mediach społecznościowych. Czy to na Twitterze, Facebooku, Instagramie czy w innych znanych sieciach społecznościowych, tysiąclecie z pewnością ma konto. Nie ma innego sposobu, aby wejść do ich świata, jeśli się z nimi połączysz i chcesz rozwinąć potencjalnych spadkobierców jako kolejnego najemcę twojej zielonej nieruchomości na wynajem.

Metody marketingowe

Media społecznościowe są tak potężnym narzędziem. Przekaż tysiącleciom swoją nieruchomość pod wynajem dzięki postom, zdjęciom i filmom. Tekst opisowy, kuszące zdjęcia i prezentacja wideo nieruchomości to tylko niektóre ze sposobów prezentowania swojej nieruchomości potencjalnym najemcom.

Tysiąclecia z pewnością chcieliby doświadczyć życia w wynajętej nieruchomości, która oferuje szerokie linie ulic, dziedziniec, a nawet zadaszenie. Korzystając z tych przywilejów, nadal mogą się wyprowadzić w razie potrzeby, tak jakby na zewnątrz czekała na nich nowa przygoda!

[ff id=”2″]