Skip to main content

Wraz z rosnącą popularnością eBooków wydawcy odczuwali także potrzebę wydajnego rozwiązania eReadera. Z tego powodu istnieje zbyt wiele firm specjalizujących się w aplikacjach eBook z białą etykietą, więc wydawcy, którzy mają dużo treści, mają własny kanał sprzedaży i mogą spodobać się lojalnym czytelnikom.

Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania eReadera, oto niektóre z potrzebnych funkcji.

Dodana interakcja: – Wszyscy kochamy trochę bardziej, prawda? Czytając książki w miękkiej oprawie, zbyt wielu z nas miało zwyczaj pisać trochę, a może dodając małą notatkę na dole strony. Te rzeczy dodały się do całego doświadczenia związanego z czytaniem książek. Z tego powodu rozwiązania eReadera nie chcą stracić tego czynnika. Wiele aplikacji eReader ma teraz takie funkcje, jak podświetlanie tekstu, dodawanie notatek, adnotacji, bazgrołów, a nawet bazgrołów. Wszystkie są dodatkowymi funkcjami, ale odnawiają przyjemność czytania książek w formacie cyfrowym.

Rewizja Gen Następne wymagania: – Im więcej oferujesz, tym mniej jest. To wydaje się być aktualnym trendem technologicznym. Aby mieć pewność, że Twoje rozwiązania czytnika e-booków sprostają wszelkim oczekiwaniom, możesz zintegrować szczególne funkcje, takie jak sterowanie przewracaniem stron za pomocą gestów i metody czytania książek, które z kolei można dostosować w językach z wieloma rolami, czytanie – głośna funkcja, a co nie. Niebo jest praktycznie granicą, a im więcej funkcji, tym lepsza powinna być reakcja.

Żywotność: dawno minęły czasy, kiedy książki cyfrowe oznaczały typowy czarno-biały ekran. Wraz z wprowadzeniem papieru cyfrowego możesz znacznie zmienić sposób czytania książek. Dzięki kolorowemu papierowi możesz także uzyskać wiele kolorowych tekstów i tła. Możesz teraz zaoferować kolorowy wyświetlacz odblaskowy, co oznacza, że ​​czytanie książek cyfrowych może być również świetną zabawą.

Uważaj więc na te funkcje, i prawdopodobnie twoje rozwiązanie eReader zyskuje na popularności i przyciąga wyobraźnię zbyt wielu czytelników. Ostatecznie nie zapomnij upewnić się, że masz bezproblemową obsługę, ponieważ wszystkie te funkcje dodatkowe wyglądają jak wisienka na torcie.

Przydatne rozwiązanie Rozwiązanie White Label dla wydawców z wieloma zaletami. Wydawca nie tylko oszczędza czas i pieniądze, ale może także dostosowywać wrażenia użytkownika i nie tylko. Pobierz demo na żywo już dziś!

[ff id=”6″]