Skip to main content

Od zamówień, paragonów, faktur, umów i faktur, firma generuje dużą ilość formalności do wykonywania codziennych transakcji i działań biznesowych. Bez organizowania nagrań podejmowanie świadomych decyzji, które mogą prowadzić do negatywnych wyników, staje się bardzo problematyczne. Prowadzenie dokumentacji jest czasochłonne i różnorodne. Aby wykonać proces w sposób odpowiedzialny i skuteczny, musisz wiedzieć, jak, gdzie iw jakiej kolejności przechowywać i śledzić swoje dane.

Zanim więc podejmiesz decyzję o rozwiązaniu zadań związanych z papierkową robotą, musisz zadać kilka pytań, takich jak: B. Jak śledzić formalności? Jaki procent twoich plików i dokumentów musi być bezpieczny? Ile czasu spędzasz na zarządzaniu swoimi dokumentami?

Być może martwisz się czasem i energią, którą spędzasz na terminowej i bezpiecznej konserwacji i przechowywaniu dokumentacji. Jak skutecznie uporządkować dokumenty bez marnowania czasu, wysiłku i pieniędzy? Przeniesienie oprogramowania księgowego i podatkowego do chmury zapewnia elastyczność dzięki łatwym w użyciu, niezależnym zasobom komputerowym, dzięki czemu nie musisz zatrudniać personelu IT.

Chmura oferuje swoim użytkownikom wiele zalet. Dla zwięzłości wspomnieliśmy o czterech ważnych zaletach chmury:

Plany zgodnie z rzeczywistym użyciem

W przeciwieństwie do wewnętrznej infrastruktury i hostingu sprzętu, korzystanie z elastycznych planów jest przyjazne dla użytkownika, tzn. Plan hostingowy można łatwo zmniejszyć lub rozszerzyć w zależności od aktualnych wymagań biznesowych. Na przykład masz do czynienia z towarami sezonowymi, a w sezonie Twoje zapotrzebowanie znacznie wzrasta. Aby skutecznie zaspokoić popyt, możesz nieznacznie zwiększyć bieżącą przepustowość i odpowiednio ją dostosować. W rezultacie nie musisz już płacić za dodatkową infrastrukturę oraz inne koszty przetwarzania i administracji. Ponadto chmura zapewnia szybkie i regularne automatyczne kopie zapasowe najważniejszych danych w więcej niż jednym centrum danych. Zwiększa to bezpieczeństwo danych, eliminując ryzyko związane ze wszystkimi rodzajami błędów.

Bezpieczeństwo na poziomie banku

Większość dostawców chmury oferuje praktyki IT zgodne ze standardami branżowymi. Zaktualizowany program antywirusowy, zapory ogniowe i inne ważne środki bezpieczeństwa chronią twoje dane przed różnymi wewnętrznymi i zewnętrznymi zagrożeniami. Ponadto regularnie tworzona jest kopia zapasowa twoich poufnych plików biznesowych, aby zapewnić ochronę i bezpieczeństwo plików biznesowych. Dzięki hostingowi w chmurze QuickBooks pracownicy mogą uzyskiwać dostęp do plików biznesowych na podstawie ich uprawnień, dzięki czemu Twoje dane krytyczne są bezpieczniejsze.

Uwolnij swoich pracowników i zasoby

Zatrudnienie szerokiego wsparcia IT w celu rozwiązania problemów technicznych może kosztować cię ramię i nogę. Jeśli jednak hostujesz swoje oprogramowanie w chmurze, w razie potrzeby masz bezpłatny dostęp do zespołu IT. Chmura uwalnia zasoby i pieniądze, które możesz zainwestować w podstawową działalność. Ponadto nie musisz już znosić bólu związanego z noszeniem grubych plików biznesowych w celu zamykania transakcji oraz utrzymywania i wyszukiwania ich ręcznie. Dzięki wymaganym poświadczeniom z chmury i urządzeniu inteligentnemu możesz łatwo uzyskiwać dostęp do dokumentów i zarządzać nimi online z dowolnego miejsca na świecie.

Utrzymanie ciągłości działania

Aby zachować zaufanie między klientami a klientami, ważne jest, aby zrozumieć znaczenie ciągłości biznesowej. Większość dostawców usług chmurowych, takich jak Sagenext, oferuje gwarantowaną dostępność na poziomie 99,99%, aby wyeliminować wszelkie widoczne ryzyko zakłóceń. Chmura zapewnia bezproblemowy dostęp do danych i plików biznesowych, zwiększając produktywność i wydajność firmy. Dzięki hostingowi QuickBooks zyskujesz również solidny system odzyskiwania po awarii bez dodatkowych kosztów. Dzięki chmurze odzyskiwanie danych jest błyskawiczne i bezpieczne, nawet w przypadku drastycznych katastrof.

Ostatnia uwaga

Chmura to prosty i skuteczny sposób na dodanie funkcjonalności do istniejącej firmy. Chmura zapewnia mobilność, wydajność, bezpieczeństwo i bezproblemowy system zarządzania dokumentami online. Wystarczy połączyć się z doświadczonym dostawcą hostingu, aby wprowadzić pożądaną szybkość i efektywność kosztową w swojej firmie.

[ff id=”2″]