Skip to main content

Lokalny szef kuchni / autor Fort Lauderdale, Michael Bennett, napisał karaibską książkę kucharską z lat spędzonych na „wyspach”. Szef kuchni Bennett jest szefem wykonawczym Bimini Boatyard w Fort Lauderdale. Jego pierwsza książka zatytułowana jest „W krainie piratów, outsiderów i kucharzy”, „smak życia” z pierwszej ręki na Karaibach.

Bennett ukuł termin „Caribb-ican” jako skrzyżowanie karaibskich i amerykańskich stylów przygotowywania posiłków. Rozkoszowanie się podniebieniem i eksperymentowanie z nowymi metodami gotowania i innowacyjnymi składnikami sprawia, że ​​stare jest znowu. Szef kuchni Bennett zabiera czytelnika w zabawną kulinarną podróż po wielu wyspach Karaibów i pokazuje, że z odrobiną pomysłowości możesz zepsuć kubki smakowe, inspirując się tropem tego, co dała nam Matka Natura.

Przepisy są łatwe do odczytania, łatwe do naśladowania i łatwe do przygotowania. Ta książka została zaprojektowana z myślą o prostocie, aby odwołać się do początkujących kucharzy domowych, a jednocześnie urzekać doświadczonego kucharza. Składniki są dostępne w lokalnym sklepie spożywczym i sprawiają, że ten ekscytujący sposób gotowania jest dostępny przez cały czas, bez konieczności planowania wielu innych rzeczy niż posiadania listy składników podczas zakupów. Większość stron ma paski boczne, które podkreślają wskazówki dotyczące gotowania, wskazówki dotyczące przygotowania i „informacje wewnętrzne”, które odnoszą się do zdrowego odżywiania i zmian w przygotowaniu potrawy. W krainie piratów obcych i kucharzy można kupić na foodbrats.com lub w Bimini Boatyard w Fort Lauderdale.

[ff id=”2″]