Skip to main content

Lord Erebus jest generalnym półbogiem w grze komputerowej Demigod opracowanej przez Gas Powered Games. Erebus jest bardzo zabawną postacią i jedną z moich ulubionych postaci w grze.

Jego pierwszą i najważniejszą siłą jest ugryzienie. Ugryzienie wyrządza ci krzywdę i leczy. Po ukąszeniu zbroja wroga jest zmniejszana i spowalniana. To najlepszy czas na skupienie się całej drużyny na tym wrogu. Im bardziej poprawisz tę moc, tym więcej odniesie obrażeń, kradnie życie, spowalnia je i zmniejsza pancerz. Moc jest bardzo przydatna od samego początku i zawsze jest pierwszą mocą, którą wybieram.

Kolejną piękną siłą jest mgła. Erebus zamienia się w mgłę. Jeśli to jest aktywne, nie możesz przyjąć żadnych obrażeń, a wszystkie efekty zostaną usunięte. Ponadto życie wrogów jest wyczerpane, jeśli stoją w nim i leczą twoich sojuszników. Jest to bardzo przydatne w walce z nieczystą bestią i regulusem. Jeśli nieczysta bestia wypluje, po prostu zapada się mgła i unika się większości obrażeń. Dotyczy to również Regulusa, gdy ten ładuje swój strzał powietrzem. Wymaga to praktyki, ale jest bardzo przydatne.

Ostatnią siłą, na którą spojrzymy, jest masowa magia. Na początku możesz przeoczyć moc, ale jest to bardzo przydatne. Ogłusza wszystkich półbogów w danym obszarze. Im dłużej go aktualizujesz, tym dłużej trwa efekt. Ta moc jest świetna dla zespołu. Po prostu powiedz swojemu zespołowi, że zostaniesz oszołomiony i każdy może dostać wiele darmowych zdjęć. Możesz także użyć tej mocy, aby zapobiec ucieczce wrogów. Masowy Urok jest także przerwaniem Erebusa, co oznacza, że ​​możesz zapobiec teleportacji się wroga z nim lub przerwać wroga, gdy rzuca czar.

Lord Erebus jest świetną postacią do zabawy i nagradzania.

[ff id=”2″]