Skip to main content

Witam i dziękuję za przeczytanie mojego artykułu,

Oto lista miejsc z największą liczbą miejsc w okolicy DC / MD / VA. Byłem osobiście w prawie każdym z nich, kilku, których nie odwiedziłem ze względów bezpieczeństwa, takich jak Biały Dom.

DC

Biały Dom – Jedno z miejsc, w których nie mogę dostać się do bardziej nawiedzonych obszarów budynku, ale historie są legendarne. Mówi się, że wielu zmarłych prezydentów, takich jak Abraham Lincoln, wędrowało po przejściach w Białym Domu. Chociaż przeciętny człowiek może wejść tylko do centrum dla odwiedzających, kto wie, że możesz zobaczyć dobry spacer. Byłem w centrum dla zwiedzających, ale niestety nic nie zauważyłem i miałem wrażenie, że gdybym zepsuł EMF, pomyśleliby, że to bomba i złapali mnie.

Dom Decatur – Stephen Decatur był żołnierzem marynarki wojennej, a jego dom, który obecnie jest muzeum, jest najbardziej nawiedzonym budynkiem w DC. Ponieważ jest to muzeum, możesz uzyskać dostęp do wielu części domu, ale niestety nie w nocy. Odwiedziłem ją wiele razy i na pewno miałem wrażenie, że cały czas mnie śledzą.

Hay Adams Hotel – Wielu gości i pracowników widziało objawienie zmarłego Mariana Hoopera Adamsa, który popełnił samobójstwo w 1885 roku. Goście usłyszeli trzask drzwi, ludzie zostali wezwani, ludzie je chwytali i zapach koktajli w powietrzu. Ponieważ jest to hotel, możesz tam zostać i ustawić własny sprzęt w swoim pokoju, ale nie jest to tani hotel, więc módl się, abyś dostał pokój w rezydencji, w której przebywasz, ponieważ nie są zbyt wygodne, gdy łowcy duchów przemierzają hotel 🙂

Kapitol – najsłynniejsza historia o Duchach z Kapitolem to duch kota kota, który mieszka w piwnicy budynku. Niestety społeczeństwo nie ma dostępu do tej części budynku, więc nie mogę tego zagwarantować. Istnieją również historie o posągach tanecznych, które wychodzą w nocy, gdy wszyscy znikają.

doktor medycyny

Waters House – Znajduje się w niemieckim mieście, Dr. Med. Dom został zbudowany w 1800 roku i był domem wiejskim należącym do rodziny Water. Właściciele zostali zabici przez krewnych, którzy z nimi mieszkali. Wielu mieszkańców twierdzi, że widzą dym wydobywający się z komina, światła na poddaszu, cienie ludzi w domu, mimo że nikt tam nie mieszka. Obecnie jest to muzeum i zdecydowanie warto je sprawdzić

Centrum medyczne Waltera Reeda – niegdyś szkoła dla dziewcząt, ludzie twierdzą, że słyszeli krzyki i zabawy dziewcząt, podskakują piłki i odskakują dziewczęta. Zauważono także pojawienie się dziewcząt. Całkiem dziwna rzecz, mimo że jest to dość bezpieczne miejsce, nawet jeśli jest w pobliżu, czujesz się bojaźliwy.

Reistertown – Ten jest naprawdę przerażający nawet dla mnie, a nie dla łowców duchów. Cmentarz czarownic, który odurzył mieszkańców w 1800 roku i został zawieszony na pół. Pochowano ją w dwóch oddzielnych miejscach, a jedno było oznaczone. Kiedy odwiedziłem My Pruning Rods, EMF oszalało, aw 75 stopniach na zewnątrz miałem ciągłe pieczenie zębów i tak dalej. Myślałem, że nic mnie nie wskaże, ale to miejsce sprawiło, że chciałem wyjechać po godzinie!

VA

Plantacja Woodlawn – to naprawdę pierwsze miejsce, które przychodzi mi na myśl, gdy myślę o polowaniach na VA. Jest to plantacja w Aleksandrii, która była szczytem Vernon (dom George’a Washingtona). Bardzo fajne miejsce do sprawdzenia. Wielu mówi, że czują się, jakby zostali popychani, a kiedy schody mają wrażenie, że przypadkowo spadają ze schodów.

Wakefield High School – Kiedy siedzisz w teatrze w nocy, kiedy szkoła jest zamknięta i słyszysz dźwięki fortepianu na własną rękę, uczniowie powiedzieli również, że widzieli scenę migoczącą na scenie, chociaż nikt ich tam nie operował.

Grahams Forge – Nawiedzony zamek należący do właściciela niewolników, który torturował i zabijał swoich niewolników. Następnie spalił dom niewolników, w którym zginęło ponad 100 niewolników mężczyzn, kobiet i dzieci. W drodze do domu ludzie twierdzą, że nagle poczują ból i gniew. Usłyszysz krzyki, ryki, głosy. Możesz zobaczyć i wyłączyć światła. Możesz także zobaczyć, jak ktoś patrzy na ciebie przez okno w nocy.

[ff id=”1″]