Skip to main content

Oszczędzaj środowisko, oszczędzając pieniądze dla swojej firmy. Meble biurowe, które są własnością lub są używane w przystępnej cenie i są zielone.

W hrabstwie Los Angeles i wielu innych miejscach w USA używane meble i sprzęt biurowy są obfite. Niefortunny spadek obecnej gospodarki spowodowany był jednym z największych momentów w jakości używanych mebli biurowych i produktów. Ten wymóg to świetny czas na znalezienie wysokiej jakości mebli biurowych z recyklingu w niezwykle przystępnych cenach.

Powszechna dostępność mebli i sprzętu biurowego w Południowej Kalifornii i innych lokalizacjach w całym kraju oznacza, że ​​hurtownicy i detaliści używanych i używanych produktów i usług biurowych muszą sprzedawać po niskich i niskich cenach, aby przenieść swoje zapasy.

Dwa kolejne czynniki tworzą rynek kupującego z poddanymi recyklingowi meblami biurowymi i sprzętem. Czynnikami tymi są handel internetowy lub wirtualny oraz wzrost importu.

Po pierwsze, na ceny używanych mebli mają wpływ sprzedawcy online i hurtownicy. W przeszłości hurtownia lub detalista musiała mieć od 30 000 do 80 000 stóp kwadratowych dla witryn sklepowych i magazynów, a także sprzedawców i personelu magazynu, co oznaczało ogromne koszty ogólne. Dzisiaj, dzięki rozwojowi światowych technologii internetowych i inwentaryzacji just-in-time (JIT), prawie każdy z małą inicjatywą i ciekawością może otworzyć wirtualny sklep online. Dzięki sklepowi internetowemu przedsiębiorca gung-ho może osiągnąć od 2 000 do 10 000 stóp kwadratowych, co znacznie zmniejszy jego odpływ i da mu przewagę nad swoim starszym modelem biznesowym i konkurencją.

Po drugie, atak importowanych mebli i materiałów biurowych wywiera również presję na ceny używanych mebli i sprzętu biurowego.

Kupowanie używanych lub używanych mebli biurowych i biurowych podlega technicznemu recyklingowi, dlatego uważa się je za ekologiczne. Kupując używany sprzęt lub produkty biznesowe, pomagasz społeczności zaoszczędzić ogromne ilości składowiska. Ponadto pomagasz spowolnić potrzebę korzystania z zasobów naturalnych państwa. Niedawno Fluor-Daniels Corporation zdecydowała się na zakup A.B.E. z używanych prac kabinowych. Meble biurowe w okolicach Los Angeles. Fluor miał A.B.E. zainstaluj stacje systemowe w biurach w Stanach Zjednoczonych, w tym w St. Louis, Houston, na wschodnim wybrzeżu i słynny szklany budynek w Irvine w Kalifornii. W ten sposób dyrektorzy Fluoru zaoszczędzili ogromne kwoty operacyjne i zaoszczędzili około 500 000 stóp kwadratowych powierzchni składowiska. Wreszcie, innym sposobem na zakup zieleni dla firmy i biura jest poszukiwanie firm, które remontują lub przerabiają stare stacje robocze przy użyciu materiałów pochodzących z recyklingu. Większość tkanin, a nawet niektóre powierzchnie robocze stosowane w dzisiejszych systemach kabin lub stacji są wykonane z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu.

Kupowanie zielonych, używanych i używanych mebli biurowych to zwycięska oferta dla Twojej firmy i społeczeństwa.

[ff id=”1″]