Skip to main content

Walentynki, obchodzone na całym świecie 14 lutego, to bardzo ważny dzień dla niezliczonej liczby samotnych lub żonatych mężczyzn i kobiet na całym świecie. Walentynki to dzień w roku, w którym ludzie robią wszystko, aby kupić znaczące prezenty, mając nadzieję, że zadowolą swoich bliskich i pokażą im, jak bardzo ich obecność jest ceniona w twoim życiu. Jeśli chcesz zrobić wrażenie 14, musisz zrobić pierwszy krok do przodu:

Dress Coded Dating

Ponieważ są Walentynki, prawdopodobnie zaplanowałeś coś romantycznego między sobą a ukochaną osobą. Po wybiciu stolika i menu musisz pamiętać o stroju obowiązującym w miejscu, w którym przebyłeś. Z oczywistych powodów jednym z największych rozczarowań w Walentynki jest wychodzenie z restauracji z powodu niewłaściwego przebierania się.

Najlepszym wyborem na formalne i romantyczne wieczory jest klasyczny dwuczęściowy garnitur i pasujący krawat. Jest to najlepszy wybór, aby przejść przez wszystkie restauracje bez nagany za ubranie. Połączenie garnituru i krawata daje dostęp do każdej restauracji, od sklepu z mamą i popem po bardzo elegancką hotelową kawiarnię. Pomimo elastyczności mody, jaką oferują garnitury i krawaty, zawsze istnieje ryzyko, że będzie za dużo lub za mało tam, gdzie zamierzasz zabrać swoją wyjątkową osobę na Walentynki.

Jeśli zarezerwowane miejsce wymaga formalnego stroju, trzymaj się smokingu i przynieś go na tę okazję. Jednak Walentynki mają miejsce tylko raz w roku. Jeśli po prostu pójdziesz gdzieś, na przykład kawałek lub burger i smażone mięso w parku lub w miejscu, które jest kategorycznie swobodne, nie przesadzaj i noś coś prostszego, na przykład dżinsy i koszulę. Nadwaga w smokingu może być przeszkodą, jeśli chcesz po prostu nakarmić ptaki, usiąść i zrelaksować się.

Uwaga: Celem twojego opatrunku jest dopasowanie się do tłumu. Nie chcesz wyróżniać się na tle innych, innych klientów lub osób w Twojej okolicy. Twoja randka zdecydowanie będzie wymagać intymnej kolacji lub wydarzenia, a możesz być tylko wtedy, gdy się do tego dopasujesz.

Pamiętaj, że Twoim celem jest dopasowanie się. Przynajmniej nie chcesz wyróżniać się na tle innych klientów lub osób w pobliżu. Twoja randka najprawdopodobniej chce intymnego wydarzenia, podczas którego zapraszasz tylko spojrzenia innych podczas jedzenia.

Bez względu na to, jakiego ubioru przestrzegasz, wszystko, co musisz zrobić, to przestrzegać podstawowych zasad dobrego wyczucia mody. Podłoga Twojego wyglądu w Walentynki powinna być zawsze reprezentacyjna.

[ff id=”2″]