Skip to main content

Wszyscy chcemy, aby ktoś powiedział: „Kupuję domy”. Wszyscy chcemy znaleźć firmę, która chętnie kupi nasz dom, nawet jeśli jest w złym stanie i potrzebuje pomocy przy naprawach. Pytanie brzmi: jak dokładnie znaleźć firmę z branży nieruchomości, która mówi „kupuję domy”?

Pierwszą wskazówką jest znalezienie dobrego agenta nieruchomości na miejscu. Możesz znaleźć większego brokera, jeśli chcesz, ale musisz zrozumieć, że mogą być mniej skłonni do zakupu domu, którego nie naprawiłeś. Porozmawiaj z brokerem, aby dowiedzieć się, co ma do zaoferowania.

Następnie musisz ocenić, co dokładnie jest wymagane, aby znaleźć nowy dom. Czy masz napięty budżet? Czy to jedyny sposób, aby naprawić dom, aby go sprzedać? Co dokładnie musisz zrobić, aby zadbać o siebie i tych, których kochasz? Przede wszystkim możesz poprosić swojego brokera o pomoc. Zapytaj ich, co mają do dyspozycji, gdy będą potrzebować nowego domu. Kiedy masz pojęcie o tym, czego potrzebujesz w domu (czy masz rosnącą rodzinę? Może masz zwierzęta, które potrzebują dużo miejsca? Obie są ważnymi rzeczami do przemyślenia), poinformuj o tym swojego agenta nieruchomości myślenie wie! Możesz mieć dla siebie idealny dom lub dom do wynajęcia! Po prostu zapytaj: jeśli nie, nie wiedzą, jak ci pomóc, ponieważ nie wiedzą, czego potrzebujesz.

Następnie nie zakładaj, że skoro masz zmaltretowany dom, nie możesz go sprzedać – lub że skoro musisz wyprowadzić się ze starego domu, nie możesz znaleźć nowego domu! Nawet jeśli masz tylko część płatności domu, Twoje płatności hipoteczne zostaną znacznie zmniejszone. Jeśli to wystarczy, aby znaleźć dom, być może uda ci się znaleźć dom do zamieszkania.

Nie spiesz się, próbując znaleźć kogoś, kto powie: „Kupuję domy”. Są oszuści, ale są też świetne firmy, które naprawdę troszczą się o ciebie i twoją rodzinę i czynią życie lepszym dla ciebie.

Jednym ze sposobów, aby dowiedzieć się, kto jest tego wart i kto może wymagać usunięcia z listy, jest sprawdzenie witryny. Jeśli nie są lokalne, a bot spamujący wysyła ci link, oczywiście ich unikaj. Ponadto znajdź opinie na stronie internetowej. Recenzje to świetny sposób na ustalenie, czy firma z branży nieruchomości, z której chcesz skorzystać, jest oszustwem lub czy jest legalna. Upewnij się, że jeśli używasz opinii jako wskazówki, nie istnieje ona na rzeczywistej stronie internetowej. To tylko kilka wskazówek dotyczących korzystania z firmy z branży nieruchomości, która mówi: „Kupuję domy!”

[ff id=”2″]