Skip to main content

Każdy chce być nauczycielem

Jest to bardzo ważna koncepcja i właściwie zastosowana może dostarczyć ci dobrych informacji i nawiązać dobre relacje z klientem. Na przykład, kwalifikując kupującego, zadawaj otwarte pytania dotyczące jego pracy lub obszaru, w którym żyją. Niech wyjaśnią swoje życie. Jeśli chodzi o uzyskiwanie informacji – jeśli potrzebujesz danych technicznych związanych z pozwoleniami na budowę itp., Powiedz kapitanowi (wraz z niezbędnymi informacjami), że potrzebujesz ich pomocy (to zawsze działa), a następnie pozwól im cię uczyć. To świetna koncepcja i dlatego lubimy kontynuować to, co wiemy.

Kto motywuje motywatora?

Czasami może stać się tam dość samotny. Zwłaszcza w tego rodzaju pracy, w której musisz być siłą stymulującą lub samozamykaczem. Jednym ze sposobów uzyskania pomocy w tym obszarze jest posiadanie dobrego menedżera lub coacha i / lub mentora, który pomoże ci w karierze (szczególnie na początku). Innym sposobem jest komunikowanie się z innymi skutecznymi agentami w Twojej okolicy oraz na konferencjach, a nawet e-mailem (pamiętaj o pierwszej radzie na temat bycia nauczycielem) Znajdź kogoś, kto może ci pomóc i zachować wiarę. Powodem, dla którego 90% ludzi nie zarabia sześciocyfrowych dochodów, jest to, że nie chcą wykonywać pracy wymaganej do ich uzyskania. Wydaje się, że w życiu zarabianie dobrych pieniędzy wiąże się z ceną, którą jest Ciężka Praca – jedynym sposobem na przejście, czyli odziedziczenie lub wygranie dużej ilości pieniędzy.

Nie wygrywaj bitwy i nie przegrywaj wojny!

Uważaj, masz rację. Czasami, aby wyglądać dobrze, staramy się udowodnić, że lepiej zostawić go w spokoju. Możesz wyrazić swoją opinię i jednocześnie całkowicie wyłączyć klienta. W razie wątpliwości bądź cicho – prawda jest taka, że ​​większość ludzi będzie wiedzieć, co im się podoba, kiedy to zobaczą. Zapytaj ich o zdanie lub odpowiedz na pytania, ale staraj się zachować wszystko, co biznesowe.

Nie martw się o prowizję.

Nie myśl o prowizji, to odwróci uwagę i obróci w niewłaściwy sposób. Skoncentruj się na naprawdę ciężkiej pracy dla swojego klienta i uzyskaj to, czego chce. Jeśli to zrobisz, rozpoznają to i po zakończeniu sprzedaży otrzymasz prowizję. Jednym ze sposobów, aby na to spojrzeć, nie jest umieszczenie starego kliszka samochodu przed koniem.

Ciągle zadawaj sobie pytanie, dlaczego mieliby z Tobą współpracować?

Istnieje wielu PRAWDZIWYCH, więc Twój klient może wybrać, kogo chce, a w większości przypadków, jeśli są poważnymi sprzedawcami lub kupującymi, nastąpi zamknięcie w najbliższej przyszłości. Mając to na uwadze, zastanów się, dlaczego ja? Sugeruję, że masz przynajmniej dwie szybkie i uczciwe odpowiedzi na te pytania. Mam na myśli dwie naprawdę prawdziwe odpowiedzi, w które mocno wierzysz i znasz pracę. Na przykład – możesz szczerze powiedzieć, że jesteś autorytetem w dziedzinie mieszkalnictwa w tej dziedzinie – znajomość produktu. Możesz również mieć sposoby na pozyskanie funduszy od osób, które faktycznie pracują. Krótko mówiąc, naprawdę musisz czuć, że klient odniesie korzyść z kontaktu z tobą. Co więcej, korzyści, które on lub ona otrzymają, naprawdę mają dla nich sens. Przeprowadźcie więc badania dusz i zadajcie sobie trudne pytania.

Zadaj sobie pytanie: czy konkurs uznałby, że to dobry pomysł?

Aby zachować perspektywę, zadaj sobie to pytanie następnym razem, gdy wpadniesz na pomysł lub plan. Może jedynie podkreślić lub wskazać, czy pomysł ma sens. Na pewno nie mówię, że wszystko zostało powiedziane lub zrobione, więc proszę, bądźcie innowacyjni. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz pomysł, który jest dla Ciebie nowy i przyniesie więcej zakończonych sprzedaży / zamknięć – są szanse, że ma to sens dla innych firm lub Pośredników w Obrocie Nieruchomościami – więc wskakuj, zanim ktokolwiek pomyśli o tym.

[ff id=”3″]