Skip to main content

Istnieje wiele różnych sposobów wspierania twojej macierzystej uczelni. Jednym z wielu sposobów jest noszenie krawata utkanego z insygniami szkoły. Mimo że krawat jest stosunkowo niewielki w porównaniu z resztą zwykłych ubrań codziennego użytku, stanowi również oświadczenie i na pewno przyciągnie uwagę wszystkich. Jeśli nie masz pewności, czy możesz użyć krawata z nazwą uczelni lub uniwersytetu, oto kilka sugestii, jak użyć tego wyjątkowego akcesorium dla Ciebie.

Po pierwsze, nikt nie chce stać się nieatrakcyjnym billboardem, aby pokazać swoją szkolną dumę. Szkolne kolory często nie są szczególnie atrakcyjne do noszenia jako bluza lub t-shirt. Jeśli jednak chcesz dodać trochę szkolnego ducha do zestawu, nie martwiąc się o jasne i oszałamiające kolory, wybierz krawat akademicki. Oznacza to, że możesz nie tylko reklamować swoją szkołę, ale także zredukować głośne kolory do minimum. Nie będziesz obolały. Jednak z odrobiną koloru nie musisz się już obawiać nudnego ubioru w przypadku formalnych garniturów i krawatów. Zamiast zakładać prosty stary krawat, który wszyscy inni Joe Shmoe Możesz pokazać swoją szkolną dumę w pokoju.

Pierścienie uczelni to tradycyjny sposób promowania uniwersytetu, na którym ukończyłeś studia. Są jednak drogie i zwykle bardzo duże i kolorowe. Nie musisz nosić drogich i przyciągających wzrok akcesoriów, aby wesprzeć swoją alma mater. Więzi uniwersyteckie i uniwersyteckie zapewniają odpowiedni poziom formalności i przyczynowości, które chronią podmiot przed najmniej zarozumiałością. Czy jest lepszy sposób na zaimponowanie klientom na spotkaniach biznesowych niż pokazanie im, że jesteś wykształcony i zaangażowany w swoją szkołę wyższą bez odwagi? Krawat na studiach to świetny sposób, aby pokazać światu, jak bardzo cenisz swoje wykształcenie i doświadczenie. Może być również świetnym lodołamaczem, jeśli spotkasz innego absolwenta – a nawet rywala z college’u!

Wiele szkół wyższych i uniwersytetów w całym kraju sprzedaje naklejki do Twojego samochodu. Jeśli jednak zdecydujesz się później usunąć naklejkę, zawsze istnieje ryzyko nieprzyjemnych lepkich pozostałości w samochodzie. Jeśli nosisz krawat z maskotką, imieniem lub symbolem uczelni, możesz wydobyć kolory bez rujnowania swoich rzeczy bardziej trwałymi rodzajami akcesoriów uczelni.

Jako student walczący o znalezienie idealnego prezentu dla swojego ojca lub dla tych, których trudno kupić dla męskich krewnych, daj mu krawat z nazwą i kolorami uniwersytetu. Dzięki temu wyjątkowemu prezentowi ojciec, wujek i kuzyn mają okazję pochwalić się wszystkim swoim pracownikom i przyjaciołom, jak dobry jest ich krewny. Nie wszyscy piją kawę, więc unikaj tego kubka szkolnego! Każdy może nosić krawat i z dumą!

Co najważniejsze, nosząc krawat z logo uczelni lub uniwersytetu, reprezentujesz cały system w wyjątkowy i profesjonalny sposób. Noszenie więzi w college’u to niedrogi sposób na przedstawienie części swojej osobowości, historii i doświadczeń z otaczającym Cię światem.

[ff id=”2″]