Skip to main content
Budownictwo

Wygasł list aukcyjny i porady dotyczące marketingu nieruchomości

By 10 kwietnia 2020No Comments

List, który wygasł, jest cennym zasobem dla planów marketingu nieruchomości. Wygasłe oferty nieruchomości dotyczą umów, które wygasły między właścicielami domów i ich przedstawicielami. Umowy maklerskie zwykle trwają od sześciu do dwunastu miesięcy. Jeśli wystawiona nieruchomość nie zostanie sprzedana w okresie obowiązywania umowy, sprzedający mogą zawrzeć nową umowę sprzedaży z obecnym brokerem, zatrudnić nowego brokera, wystawić nieruchomość na sprzedaż przez właściciela lub zabrać dom z rynku.

Inwestorzy używają wygasłego listu ofertowego, aby poprosić sprzedawcę o biznes, oferując mu zakup domu lub pomoc w sprzedaży. Aby znaleźć wygasłe reklamy nieruchomości, inwestorzy muszą zapisać się do bazy danych MLS (Multiple Listing Service). Usługa, która udostępnia listy nieruchomości ogólnopolskich na sprzedaż dla brokerów.

Inwestorzy, którzy nigdy nie korzystali z list, które wygasły, mogą łatwo znaleźć przykładowe szablony online. Inwestorzy muszą dostosować listy marketingowe do sprzedawców & # 39; Okoliczności Dobrym miejscem do nauki i dzielenia się wygasłymi pomysłami marketingowymi na aukcje jest udział w forach nieruchomości lub grupach sieciowych.

Oprócz korzystania z listów, które wygasły, inwestorzy muszą opracować plan marketingowy i strategie monitorowania. Większość inwestorów korzysta z wielu narzędzi marketingowych, takich jak marketing pocztówkowy, poczta bezpośrednia, marketing polecający, ulotka lub broszura brokera oraz połączenia na zimno.

List, który wygasł, jest zwykle używany do polecania sprzedawców, ale niektórzy inwestorzy używają tych list do polecania brokerów. Bezpośrednia współpraca z agentami nieruchomości może być opłacalną niszą dla inwestorów, którzy chcą budować bliskie relacje robocze. Brokerzy wykonują większość pracy, podczas gdy inwestorzy zarabiają, robiąc interesy.

Inwestorzy niezaznajomieni ze strategiami marketingowymi powinni zatrudnić specjalistę ds. Marketingu i copywriter, aby stworzyć przeterminowane listy i broszury. Inwestorzy nieruchomości często używają różnorodnych narzędzi poszukiwawczych.

Możesz zacząć od listu wprowadzającego, a następnie pocztówki i rozmowy telefonicznej. Lub zaczynają od rozmowy telefonicznej i wysyłają folder z listem marketingowym, referencjami klientów i listą udanych ofert nieruchomości. Niezależnie od strategii marketingowej, głównym celem jest znalezienie zmotywowanych sprzedawców, zakup nieruchomości poniżej wartości rynkowej i osiąganie zysków za każdym razem, gdy kończy się transakcja wymiany.

Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku inwestorzy muszą być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami i tworzyć kampanie marketingowe, które je wyróżnią. Sprzedawcy często otrzymują dziesiątki listów, które wygasły, po wygaśnięciu ich umowy dotyczącej nieruchomości. Tutaj opracowanie unikalnych strategii marketingowych może się naprawdę opłacić.

Prywatni inwestorzy, którzy poświęcają swój czas na wyszukiwanie ofert, które wygasły, często współpracują ze sprzedawcami, którzy są sfrustrowani, że ich dom nie został sprzedany w okresie notowania. Ostatnią rzeczą, którą ci ludzie chcą usłyszeć, są puste obietnice. Chcesz sprzedać swoją nieruchomość. Inwestorzy, którzy koncentrują się na rozwiązaniu tego problemu, mogą zarabiać na przedsiębiorstwie sprzedającego, koncentrując się na jego potrzebach i wyjaśniając, w jaki sposób mogą pomóc sprzedawcom osiągnąć ich cele.

Inwestycje w nieruchomości to konkurencyjny przemysł. Aby odnieść sukces w tej dziedzinie, inwestorzy muszą zobowiązać się do znalezienia rozwiązań dla sprzedawców. Można to osiągnąć, budując silną sieć specjalistów w dziedzinie nieruchomości, opracowując silny plan marketingowy i stosując strategie, które przyciągają zmotywowanych nabywców i szybko realizują oferty nieruchomości.

[ff id=”2″]