Skip to main content

Jeśli jesteś jak większość rodziców domowych, prawdopodobnie zepsujesz swojego zwierzaka i obsypiesz go miłością i czułością. Kiedy wybierasz się na wakacje, chcesz zatrzymać się w obiekcie przyjaznym zwierzętom, który oferuje zarówno specjalne udogodnienia i twoje zwierzę domowe.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj wakacji planujesz, Virginia jest fantastycznym miejscem. Wiele miejsc nie tylko wita Twojego zwierzaka, ale także traktuje go jak gościa i oferuje specjalne korzyści dla zwierząt. Ponadto personel chętnie poleci miejsca, w których Ty i Twój pies możecie pójść razem, aby wakacje były jeszcze bardziej wyjątkowe. Chociaż w Wirginii jest wiele miejsc przyjaznych zwierzętom, poniższe są tylko niektóre miejsca, w których personel kocha zwierzęta domowe tak samo jak ty i traktuje je jako część rodziny.

Sandbridge Realty Vacation Rentals – Sandbridge Realty oferuje idealne rodzinne wakacje i zarządza 43 przyjaznymi zwierzętom domami do wynajęcia, które przyjmują psy na Sandbridge Beach w południowej Virginia Beach. (Przepraszamy, ale koty nie są akceptowane.) Gdy zameldujesz się w domu przyjaznym zwierzętom, twój pies otrzyma bezpłatne miski. Personel może również polecić lokalne parki dla psów, w których ty i twój pies możecie biegać i bawić się.

Hopkins Zwykłe łóżko i śniadanie – Ten przyjazny dla zwierząt pensjonat typu bed and breakfast Sperryville wita zwierzęta w Garden Cottage. Po zameldowaniu Twój futrzany towarzysz otrzymuje bezpłatne miski dla psów. Zapytaj personel o przyjazne dla zwierząt trasy spacerowe. Nie tylko możesz dostarczyć mapy okolicy, ale także zasugerować najbardziej malownicze miejsca i dostosować trasę dla swojego psa.

Holladay House Bed & Breakfast – Ten przyjazny dla zwierząt pensjonat typu bed and breakfast w mieście Orange zaprasza zwierzęta do pokoju ogrodowego. Podczas odprawy pies lub kot otrzyma powitalny kosz z miskami, smakołykami i zabawką. Jeśli chcesz zabrać swojego psa w dowolne miejsce, masz szczęście. Odwiedź winiarnie, w których możesz zabrać swojego psa. (Personel zapewnia bezpłatne listy win.) Lub odwiedź jedną z restauracji na świeżym powietrzu, gdzie psy są akceptowane.

Washington Suites Alexandria – Ten przyjazny dla zwierząt hotel znajduje się zaledwie kilka minut od Starego Miasta w Aleksandrii i przyjmuje zwierzęta w wyznaczonych apartamentach. Poczujesz się jak w domu w tych obiektach, które oferują dużo miejsca nawet dla największego psa. Gotuj ulubione potrawy swojego zwierzaka we w pełni wyposażonej kuchni. Wyprowadź psa do wyznaczonych miejsc w hotelu lub poproś personel o polecenie lokalnych parków dla psów. Odwiedź stare miasto Aleksandrii i zrelaksuj się w restauracji, która pozwala psom na posiłki w jadalni na świeżym powietrzu.

Iris Inn – Ten przyjazny dla zwierząt obiekt z widokiem na dolinę Shenandoah z 12-hektarowego szczytu Blue Ridge w Waynesboro zaprasza psy do Deep Woods Cottage i Garden Path Cottage. (Przepraszamy, ale koty nie są dozwolone.) Ty i Twój pies możecie zrelaksować się w tych przestronnych pokojach i cieszyć się piękną, zalesioną okolicą. Przeglądaj centrum Waynesboro na spacery lub odwiedź niektóre z winnic i browarów, w których psy są akceptowane.

Apartamenty typu over-over – Ten przyjazny dla zwierząt hotel Hopewell oferuje wiele miłości Twojemu zwierzakowi i sprawia, że ​​czują się jak w domu. Podczas odprawy pies lub kot otrzyma bezpłatne zabawki. Personel chętnie podaje przekąski. (Twój zwierzak prawdopodobnie nie będzie miał nic przeciwko.) Możesz spacerować z psem po terenie hotelu w wyznaczonych miejscach, w których zwierzęta są akceptowane. Jednak poproś personel o polecenie lokalnych parków dla psów, aby Twój pies mógł biegać i bawić się.

Aby dowiedzieć się więcej o tych i innych obiektach przyjaznych zwierzętom w Wirginii, odwiedź TripsWithPets.com. Chcesz być rozpieszczany podczas wakacji. Dlatego wybierz pobyt, który oferuje również specjalne udogodnienia dla Twojego zwierzaka. W końcu wakacje to krótkie wakacje dla całej rodziny, w tym czworonożnego członka rodziny.

[ff id=”2″]