Skip to main content

CMS lub Content Management System jest szefem rozwoju back-end dla stron internetowych. Typo3 to nie tylko CMS, który pomaga architektowi witryny, ale także pomaga właścicielom tworzyć niestandardowe moduły do ​​ozdabiania i organizowania sklepów tak, jak chcą. Możesz opracowywać, konfigurować i integrować dodatkowe moduły w swojej witrynie zbudowanej z Typo3 dla funkcji frontendu i backendu. Skrypt frameworka został opracowany jako oprogramowanie typu open source, dlatego większość programistów poszukujących kompleksowych aplikacji internetowych z szerokim frameworem tego preferuje.

Aby wyjaśnić wszystkim w dziedzinie tworzenia stron internetowych, oto krótkie omówienie zalet skryptu Typo3, dzięki któremu jest on bardziej przyjazny dla programistów i użytkowników.

Zarówno gotowe, jak i niestandardowe rozszerzenia

Możesz łatwo zintegrować dodatkowe funkcje z witryną, aktywując różne dostępne wtyczki. Możesz wybierać z szeregu wyłącznych repozytoriów rozszerzeń Typo3 i zlecać ich wdrożenie za pomocą panelu administracyjnego w sklepie. Niektóre z obszernych funkcjonalności witryny obejmują galerie zdjęć, sklep internetowy lub panele dyskusyjne.

Wyłączny TypoScript

Skrypt ma wbudowany język o nazwie TypoScript, który umożliwia programistom lub właścicielom witryn dołączanie różnych elementów. Na przykład statyczny HTML pomaga organizować dynamiczną zawartość witryny. Jest to alternatywa dla XSCT i służy również do dostosowywania szablonów w celu tworzenia atrakcyjnych stron internetowych.

Elastyczność jest najważniejsza

Podsumowując, głównym powodem, dla którego twórcy stron internetowych używają tego skryptu CMS, jest maksymalna elastyczność, która pozwala im tworzyć wyrafinowane i biznesowe rozwiązania. Na przykład oferował wspaniałe możliwości włączenia ulepszonych funkcji na stronie internetowej.

Zalety zbyt wielu modułów

Dzięki rozbudowanym modułom dostępnym w Typo3, możesz zintegrować wiele obiecujących funkcji ze stroną internetową, takich jak blog, AJAX (przeciągnij i upuść), analiza i statystyki witryny, optymalizacja SEO, czat na żywo i tak dalej.

Poprawiona łączność

Jest to jeden z niewielu dobrze znanych systemów CMS, które oferują możliwość płynnej integracji z innymi systemami lub platformami firm trzecich, takimi jak ERP, oprogramowanie księgowe, oprogramowanie analityczne lub system rezerwacji.

Typo3 to zatem odpowiedni CMS, który pomaga właścicielom firm, firmom i startupom tworzyć oszałamiające strony internetowe lub aplikacje o optymalnej wydajności i gloryfikować ich obecność cyfrową wśród docelowych odbiorców. Nie trzeba dodawać, że jak każdy skrypt lub środowisko, ma także pewne słabości, takie jak brak możliwości stworzenia minimalistycznej witryny z mniej niż 20 stronami lub zintegrowanie witryny z jakimś rozszerzeniem eCommerce lub CRM.

[ff id=”3″]