Skip to main content

Umawianie się na randkę jest bardzo przyjemnym doświadczeniem, szczególnie jeśli wieczór obejmuje trochę zabawy dla wyprostowanego penisa mężczyzny. Kiedy para pozostaje w związku przez dłuższy czas, noc randkowa czasami wymaga rewitalizacji. Zakładając, że mężczyzna ćwiczył właściwą pielęgnację penisa i że męskość jest w dobrym zdrowiu, jednym ze sposobów na utrzymanie życia przy życiu jest pozwolenie, aby penis wykazywał odrobinę mody. Przebieranie faceta może sprawić, że randka będzie dziwną zabawą i nieco śmiechu.

Zabawa z prezerwatywą

Obecnie wyprostowany penis często ma normalny strój, który lubi nosić – na przykład sportową prezerwatywę z lateksu. Prezerwatywy są ściśle dopasowane i mają na celu wydobycie sylwetki członka. Są doskonałym punktem wyjścia do ożywienia uroczystości. Zbyt wiele osób decyduje się na wybór koloru przy inwestowaniu w gumę – często funkcjonalną, ale raczej nudną „czystą”. Nie ma powodu, aby nie eksplorować innych odcieni i zobaczyć, jak wyprostowany penis wygląda w hipnotycznym kolorze niebieskim, skwierczącym czerwonym, jasnożółtym lub uwodzicielskim zielonym.

Nie ma też powodu, aby zaprzestać używania koloru. Tekstury takie jak żebra mogą nadać stylowi wygląd i nadać seksowi nieco więcej blasku. Niektóre prezerwatywy mają różne kształty, na przykład wydłużony dekolt. Nie bój się wypróbować kilku, aby zobaczyć, co wygląda dobrze – i koniecznie poproś o opinię partnera!

Połóż na nim pierścionek.

Pierścienie na penisa pełnią cenną funkcję i pomagają wielu mężczyznom utrzymać erekcję. Ale poza tym praktycznym zastosowaniem możesz dodać trochę bling-bling do istoty ludzkiej. Pierścienie te są dostępne z różnych materiałów, w tym z metalu, plastiku, skóry i tkaniny. Jeśli podróżujesz online ze swoim partnerem (lub lokalnym Emporium Sex Supply), aby wybrać odpowiedni pierścień, może to dodać datę przed rozpoczęciem zmysłowej akcji. (Pamiętaj, że pierścienie na penisa można nosić tylko przez ograniczony czas, niezależnie od tego, ile estetyki dają męskości.)

Zwiąż jeden.

Więzi mogą być nieco bolesne dla niektórych mężczyzn, ale ubieranie penisa jednym może być całkiem wygodne. Większość krawatów jest zbyt długa, aby wygodnie nosić penisa, ale dzięki ładnemu materiałowi i nożyczkom można bez problemu wykonać odpowiedni krawat na penisa. Aby uzyskać więcej zabawy, mężczyzna powinien zaprosić partnera do związania go.

Bal przebierańców

Noszenie kostiumów nie musi ograniczać się do Halloween. Kostium na penisa może być prosty lub skomplikowany. Z jednej strony drapowanie chusteczki (lub bardzo dobrze zaopatrzonego białego ręcznika) nad wyprostowanym penisem zamienia go w potężnego przerażającego ducha. Dodaj małą czerwoną pelerynę i narysuj na niej literę „S”. Penis staje się światowej sławy superbohaterem. Połóż na nim zieloną lub brązową skarpetę, a mężczyzna ma legalną linię spodni. Lub ci, którzy są bardziej ambitni, szukają ubrań dla lalek o odpowiednim rozmiarze (oczywiście w komplecie z czapką) i tworzą prawdziwy numer ubioru. Upewnij się tylko, że wszystko, co jest używane, można szybko i łatwo usunąć, gdy ten wyprostowany penis otrzyma sygnał, że nadszedł czas, aby przejść od czasu gry do głównego wydarzenia.

Dodanie mody na erekcję na randkę może sprawić, że wieczór będzie przyjemny. Mężczyzna musi więc regularnie używać kremu zdrowotnego dla penisa premium (Pracownicy służby zdrowia zalecają olej Man1 Man) do utrzymania swojej męskości w dobrym zdrowiu do końca dnia. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli jeden z kostiumów może podrażnić wrażliwą skórę prącia. Krem z wysokiej jakości plastyfikatorem (jak masło shea) w połączeniu z naturalnym środkiem nawilżającym (jak witamina E) zapewnia kojące nawilżenie, które łagodzi swędzenie i utrzymuje gładką i elastyczną skórę prącia. Kolejny ważny składnik skutecznego kremu zdrowotnego na penisa: witamina B5. Ten ważny suplement odgrywa ważną rolę w metabolizmie komórek prącia i zdrowym utrzymaniu ważnych komórek prącia.

[ff id=”2″]