Skip to main content

Zwykle przy zakupie nieruchomości rzadko myślisz o Vastu. Powodem nie jest to, że nie wiedzą o zaletach Shastry, ale jest mało miejsca na manewr, ponieważ ludzie bardzo często porównują miejsce i cenę. Jeśli jednak nieruchomość jest przeznaczona na budowę własnego domu, należy również wziąć pod uwagę wytyczne Vastu, ponieważ są one ściśle związane ze szczęściem i dobrobytem osoby. Powód jest prosty, ponieważ jest to nauka o kierunku i że jest to nie tylko sposób, w jaki budujesz dom, ale także wpływa na nieruchomość, nachylenie i powiązane czynniki. Ta starożytna nauka uwzględnia kierunkowe położenie każdego elementu zgodnie z kosmiczną orientacją kierunkową w celu wprowadzenia pozytywnych energii do środowiska. Eksperci twierdzą, że przestrzeganie zasad nieuchronnie doprowadziłoby do najlepszych rezultatów, ponieważ pozytywne energie harmonizują z życiem codziennym. Poniżej wykorzystujemy zalecenia eksperta, aby opisać, jak powinna wyglądać działka i które opcje najlepiej pasują zgodnie z wytycznymi Vastu.

Poza zalecanymi przez siebie wytycznymi kierunkowymi, Vastu zaleca również inne wytyczne, które należy czynić. Zasady te są ustalone ze zrozumieniem, że dla każdego działania istnieją zasady karmiczne. Tak jak energie ludzi, z którymi codziennie się kontaktujesz, wpływają na twoje życie, istnieją pewne wcześniej określone zasady, które wpłyną na twoje przyszłe życie, jeśli zdecydujesz się pozostać w kraju, który kupiłeś . W tym kontekście istnieją pewne predefiniowane zasady, których należy przestrzegać przy zakupie nieruchomości, a także pewne nakazów i zakazów. Eksperci zalecają, aby grunty nie były kupowane przez

  • Ludzie, którzy stali się niewypłacalni w przeszłości.
  • Ludzie, którzy cierpieli na trąd.
  • Ludzie lub członkowie rodziny, którzy oszaleli.
  • I wreszcie ludzie, którzy opuścili kraj jako całość.

Oprócz nich istnieją pewne dogmaty ustanowione przez Vastu, które określają losy ziemi i jej części o szczególnej orientacji kierunkowej. Wszyscy wiemy, że w Vastu istnieje ważny kierunek, który ma bezpośredni wpływ na samopoczucie. To, co naturalnie wynika z tego, to że twoja nieruchomość ma pewne optymalne relacje kierunkowe, jeśli zastosujesz się do niej, uzyskasz najlepsze wyniki. Te zasady kierunkowe to:

  • Jeśli spisek jest skierowany na wschód, jest on dobry dla uczonych, kapłanów, filozofów, kaznodziejów oraz nauczycieli i profesorów.
  • Jeśli nieruchomość jest skierowana na północ, jest dobra dla osób u władzy, administracji lub na stanowiskach rządowych.
  • Jeśli nieruchomość jest skierowana na południe, jest dobra dla osób prowadzących działalność gospodarczą lub pracujących w organizacjach biznesowych.
  • Jeśli działka jest skierowana na zachód, jest dobra dla osób zainteresowanych usługami socjalnymi.

Istnieją również pewne predefiniowane zasady i przepisy dotyczące kształtu paczek. Zazwyczaj działki mają kwadratowy kształt, który jest uważany za bardzo tani. Nauka Vastu mówi, że prowadzi to do dobrobytu, dobrobytu, zdrowia i szczęścia.

Obiecujące są również działki prostokątne, które zgodnie z wytycznymi przynoszą wzrost finansowy, dobrobyt i szczęście.

Okrągłe i owalne wykresy wcale nie są uważane za tanie, ponieważ prowadzi to do choroby i ogranicza wzrost. Podobnie jak półkoliste reprezentacje, jak sądzą eksperci.

Przeciwnie, działki w kształcie trapezu są również postrzegane jako obiecujące. Ta forma powinna również przynieść wzrost i dobrobyt.

Przepisy dotyczące skłonności kraju

Vastu Shastra ustanowiła również wytyczne dotyczące nachylenia właściwości. Wysokości działek powinny być idealnie na południu, a kierunek na zachód powinien spaść na wschód lub północ. Kiedy woda przepływa z południa na północ, a nawet z zachodu na wschód, nieuniknionym rezultatem jest radość i szczęście. Zasady sugerują, że położenie księżyca znajduje się na południu, dlatego najlepiej jest, jeśli zachód jest wyniesiony. Pozycja słońca znajduje się na północy, a zatem wschodnia część nieruchomości powinna mieć niższy gradient niż reszta. Gradient ten jest również zgodny z szczęściem i dobrobytem. Odwrotna sytuacja może sprawić, że mieszkańcy staną się biedniejsi i bardziej nieszczęśliwi, zaangażowani w konflikty i spory. Jeśli te wytyczne będą przestrzegane, przynajmniej częściowo lub w miarę możliwości, z pewnością doprowadzi to do sukcesu wśród dobrych i szczęśliwych przyszłych pokoleń.

[ff id=”2″]