Skip to main content
Budownictwo

Wzorce rozwoju ziemi powinny być twoim pierwszym priorytetem

By 2 kwietnia 2020No Comments

Szukając paczek, musimy określić wzorce rozwoju w naszym regionie. Jest to bardzo ważne, ponieważ nie chcesz angażować się w nieruchomość, której nie możesz odsprzedać. Chcesz być w obszarach wysokiego wzrostu, aby zarobić dużo pieniędzy dzięki odsprzedaży, prawda? Poszukaj obszarów o wysokim wzroście, aby szybko odsprzedać nieruchomość. Możesz jednak chcieć przebywać w wolno rosnących obszarach, szukając paczek na własny użytek i martwiąc się o zatory.

W taki czy inny sposób musisz znać wzorce wzrostu w swoim regionie. Jeśli mieszkasz w danym obszarze od kilku lat, prawdopodobnie bardzo dobrze zdajesz sobie sprawę z trendów rozwoju paczek w Twojej okolicy.

Jeśli nie znasz trendów wzrostowych, zapytaj doświadczonych agentów nieruchomości i rzeczoznawców. Ponadto w Twojej okolicy są inni, którzy są świadomi trendów wzrostu, np. B. Firmy inżynierskie (firmy badawcze).

Możesz także porozmawiać z osobami, które pracują dla firm tytułowych lub w lokalnym urzędzie skarbowym. Ludzie, którzy pracują w tych biurach, stale pracują nad nową sprzedażą, zamykaniem i rejestrowaniem oraz są świadomi wzorców wzrostu. Wystarczy do nich zadzwonić lub odwiedzić ich biuro i zapytać. Jeśli masz przez telefon kogoś, kto nie bardzo współpracuje, zadzwoń do kogoś innego.

Jak wspomniałem wcześniej, myślę, że ważne jest, aby znać trendy wzrostu w swoim regionie i nie jest to trudne do opisania.

Kilka lat temu pewien dżentelmen przeczytał moje materiały i zdecydował, że chce zajmować się paczkami. Ponieważ mieszkał w bardzo zaludnionej części Kalifornii, postanowił udać się w miejsce, gdzie dostępne są obszary wiejskie. Z jakiegoś powodu wybrał Jackson, Miss. I chociaż nie wiedział nic o Jacksonie, poleciał do Jacksona, wynajął motel i samochód i szukał dobrej oferty na lądzie.

Określił wzorce wzrostu i bardziej pożądane obszary Jacksona i zaczął szukać paczek. Jego doświadczenie to dość historia, ale w zasadzie w ciągu zaledwie trzech dni miał naprawdę świetny interes rolniczy w Jacksonie, który zarabiał dużo pieniędzy!

Pusta kraina może być bardzo fascynująca i oferuje znacznie więcej opcji, niż większość ludzi zdaje sobie sprawę.

[ff id=”2″]