Skip to main content

Niedawno zauważyłem, że w okolicy otworzyła się nowa restauracja, co było miłym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę sytuację gospodarczą i niektóre wyzwania, przed którymi staną potencjalni pracodawcy, takie jak świadczenia zdrowotne. Koszty przeszły przez dach i bardzo utrudnia prowadzenie działalności gospodarczej, szczególnie pracochłonnej, takiej jak restauracja. Jednak ci młodzi przedsiębiorcy zdecydowali się na to. W tej nowej restauracji znajduje się okno wychodzące na strefę szefa kuchni, gdzie można zobaczyć, jak robią wszystko od zera – nawet desery i przekąski.

Rzeczywiście, byłem zdumiony wspaniałymi przekąskami, które szef kuchni przygotowywał dla gości, a on zrobił fajną pustynię. „Wow” pomyślałem „chcę jednego z nich”. Tak, wiem, że możesz iść do działu mrożonek i kupić desery z przetworzoną żywnością oraz przekąski, które wyglądają bardzo ładnie i całkiem smacznie. Ale nic nie przebije pustyni ani zupełnie nowego przystawki. Najwyraźniej ten szef kuchni poszedł do szkoły kulinarnej i był ekspertem w sztuce kulinarnej. Zaskoczyło mnie również to, że ceny w menu restauracji były dość nominalne i bardzo uczciwe.

Czy nie byłoby wspaniale, gdybyś mógł przygotować przystawki i desery tej jakości; czterogwiazdkowej czy pięciogwiazdkowej restauracji? Cóż, może możesz, może potrzebujesz kilku wskazówek i porządnego przewodnika; instrukcja obsługi. Jeśli szukasz książki tego typu, zdarza się, że ją mam, i chociaż nie jestem tak dobry jak kreacje tego szefa kuchni, mogę zrobić całkiem niezłe przekąski i desery dla moich gości. Książka, którą chciałbym polecić, nosi tytuł;

Najlepsze przepisy na przekąski, książka Betty Crocker, wydana przez Macmillan General Reference – Simon and Schuster Macmillan Company, Nowy Jork, NY, 1989, 93 strony, ISBN: 0-02-861530-1.

W tej książce dowiesz się, jak robić najlepsze dipy, pasty i sery przystawkowe & & 39; dzieła. Co z przystawkami z owoców morza? Istnieje również sekcja „przekąski i przekąski”. Czasami przystawki stają się pierwszym daniem dużego posiłku, w tej książce znajdziesz te, które odpowiadają danemu typowi posiłków i ustawisz kubki smakowe na następny danie. Jest też rozdział o słodkich przekąskach i rodzajach deserów, które widziałem, jak przygotowuje szef kuchni.

Wiesz co, jeśli o tym pomyślę, mógłbym zrobić to samo tutaj w domu, nie dlatego, że jestem świetnym kucharzem, ale dlatego, że jestem właścicielem tej książki, książki, którą właśnie wam poleciłem. Są zdjęcia, lista składników i niewiele przydatnych wskazówek, dzięki którym możesz zrozumieć to dokładnie i pokazać, jakby to był idealny aperitif z restauracji na najwyższym poziomie. Zastanów się nad tym i pomyśl o tym.

[ff id=”3″]