Skip to main content

Aby projekt rozwojowy zakończył się sukcesem, każdy element musi być starannie zaplanowany.

Kupowanie ziemi pod zabudowę to tylko niezbędna część tego procesu planowania. Jednak zazwyczaj koncentruje się na większości programistów rozpoczynających działalność.

Zanim zaczniesz wybierać i kupować grunty pod zabudowę, musisz zdecydować, kto lub jaki podmiot prawny kupi grunt. Na przykład będzie to w Twoim imieniu, w imieniu Ciebie i Twojego partnera lub w nazwie firmy.

Odpowiedź na to pytanie jest ważna, ponieważ musisz zdecydować, kto lub która instytucja pożyczy pieniądze na zakup nieruchomości.
ale także pożyczyć pieniądze na cały rozwój.

Sytuacja osobista każdej osoby jest inna. Aby to zrobić, dodaj różne stany lub kraje, w których mieszkamy, a zobaczysz, że istnieje wiele permutacji, które należy ustalić, zanim odpowiesz na to pytanie.

Te decyzje są fundamentalne dla twojej pracy jako programisty. W końcu ewoluujemy, aby zarabiać pieniądze, a prawidłowe skonfigurowanie struktury gwarantuje, że pieniądze, które zarabiasz, podlegają opodatkowaniu.

Moją najlepszą radą jest zbadanie i zatrudnienie dobrego księgowego, dobrego prawnika i dobrego pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Zauważ, że mam słowo własności wydrukowane pogrubioną czcionką w stosunku do tych trzech
Profesjonaliści. Proszę zrozumieć, że specjalizacja jest wymagana w każdym zawodzie.

Mam na myśli, że nie uzyskałbyś najlepszej porady od prawnika, który był głównie prawem rodzinnym, prawda? Jaka jest odpowiedz Zanim wyznaczysz kogoś … przesłuchaj go … w końcu oprzesz swoją przyszłość na jego radach.

Miej wyraźne informacje osobiste i / lub finansowe, zwłaszcza swoje & # 39; Plan majątkowy & # 39; zdefiniowane tak, abyś mógł poinformować każdego z tych specjalistów.

Nie myśl przed nimi. Marnuje czas; jest nieprofesjonalny i kosztuje Cię pieniądze. Im lepsza jakość przygotowań, tym lepsza praca z nimi.

Wszystkie, z wyjątkiem pośrednika finansowego, są naliczane według godziny.

Prosze prosze prosze; Jeśli twój najlepszy przyjaciel lub ciotka Mary jest prawnikiem, księgowym lub brokerem, nie zatrudniaj ich! Lub jeśli chcesz iść w tym kierunku, przesłuchuj ich i upewnij się, że mają odpowiednie doświadczenie w branży nieruchomości.

Residential Development Made Easy opisuje bardziej szczegółowo, w jaki sposób radzić sobie z tymi specjalistami i określać, którą jednostkę faktycznie kupuje. pożycza pieniądze; opracowuje ją dla Ciebie z największej ulgi podatkowej i chroni Cię prawnie

Przejmijmy kontrolę nad tym rozwijającym się krajem

Twój plan się rozwija. Wiemy, kto lub jaką jednostkę kupi kraj. Następnym punktem do rozważenia jest & # 39; Narzędzie & # 39; Czy wykorzystamy go do przejęcia kontroli nad krajem?

Przekonasz się, że w trakcie procesu programowania musisz zachować jak największą elastyczność. jak możesz.

Jeszcze tam nie dotarliśmy, ale w pewnym momencie musisz złożyć wniosek do władz lokalnych, abyś mógł zbudować, co chcesz, tj. 4/6 kamienic, mieszkań itp. Co się stanie, jeśli to
Władze mówią: „# 39; nie & # 39;

Czy nadal chcesz kupić ziemię? Nie wydaje mi się!

W tej części Residential Development Made Easy mówię o różnych strategiach, które możesz wykorzystać, aby uzyskać kontrolę nad krajem we właściwy sposób.

Czas znaleźć ten kraj rozwijający się

Jedną z rzeczy, które odkryjesz w moim eBooku, jest to, że możesz zrobić kilka
Działania rozwojowe w tym samym czasie.

Jeden z & # 39; Działania & # 39; Mówię ci, abyś przeprowadził badanie rynku „na długo przed” jednym z powyższych kroków … tak, mówię ci, jak to zrobić!

Czy to ważne … dawaj firmy o wartości wielu milionów dolarów & # 39; Millons & # 39; do badań rynkowych … jeśli jest to dla nich wystarczająco dobre, myślę, że to dla ciebie więcej niż wystarczająco. Jest profesjonalny … jest konieczny … i leży w twoim interesie finansowym.

Możesz przeprowadzić tego rodzaju badania przed wykonaniem & # 39; Dolary & # 39; własnych pieniędzy … możesz to zrobić w zabawny sposób … ale stosując metodę … wszystko wyjaśnione w Residential Development Made Easy.

Z tej bazy danych wiesz, jaki typ i rozmiar produktu noclegowego chcesz opracować. Ostatecznie określisz również, jak wysoki jest ogólny makijaż. Twój rozwój.

OK, każda agencja ma inne zasady rozwoju. Powinieneś iść do
Biura agencji i dowiedz się o zasadach. dla rodzaju ziemi, którą chcesz kupić.

Architekci znają te zasady … poproś ich o szybkie & # 39; proste & # 39; Sposób na określenie pojemności witryny deweloperskiej!

Daję w moim eBooku prosty przykład … jak zmienić liczbę jednostek mieszkaniowych & # 39; Jednostki & # 39; Możesz rozwijać się w określonym obszarze … z przedniego siedzenia samochodu. Wszystko to wpływa na koszty rozwoju.

Kup ziemię za 100 000 $ i umieść na niej osiem jednostek – domów, cokolwiek. Koszt gruntu na jednostkę wynosi 12 500 USD za jednostkę. Jeśli lokalny urząd mówi „nie”, a ty możesz umieścić tylko cztery jednostki na lądzie, oznacza to, że koszty podwoją się do 25 000 $.

Negocjacje dotyczące krajów rozwijających się

Tylko Ty wiesz, czy możesz to zrobić sam!

Czy możesz negocjować bezpośrednio ze sprzedawcą w kraju? Sam tego używam … ale czy to dla ciebie?

Wybór należy do ciebie … Jeśli pójdziesz moją drogą, mój eBook da ci słowo w słowo, słowo w słowo. Skrypt Nawet jeśli nie zrobisz tego sam, potrzebujesz moich informacji, aby zarządzać osobą, która robi to za Ciebie.

Plus inne opcje.

Umowa kupna ziemi

W Residential Development Made Easy przejdę do tego tematu bardzo szczegółowo.

Musisz znać szczegóły umów sprzedaży i zakupu nieruchomości.

W dwóch częściach mojego eBooka podaję & # 39; Cios za cios & # 39; Szczegółowe wyjaśnienie, w jaki sposób możesz upewnić się, że umowa jest odpowiednio przygotowana na to, co chcesz osiągnąć.

Aby podkreślić, jak ważne jest twoje zrozumienie umowy, chcę ci to powiedzieć.

Po zakończeniu wszystkich badań rynku, rozmowie z księgowym, adwokatem, brokerem finansowym i wieloma agentami nieruchomości, znalezieniu nieruchomości i pomyślnym negocjowaniu zakupu, musisz zaprojektować swój projekt i opracować wniosek do zatwierdzenia przez agencję.

Oto punkt: (przeczytaj ponownie ostatni akapit)

Po całej tej pracy, czasie i pieniądzach jedyne, co łączy cię z powrotem do kraju, który chcesz rozwinąć, to stos papieru. zwany kontraktem.

Słowa w umowie powinny zapewnić, że po otrzymaniu pozwolenia na budowę sprzedawca nie może zmienić zdania i nie może sprzedać ci ziemi.

Mam to?

W tym momencie zainwestowałeś dużo czasu i pieniędzy. Otrzymując pozwolenie na przeniesienie nieruchomości z bieżącej lokalizacji, takiej jak dom, do czterech kamienic, znacznie zwiększyłeś jej wartość.

Jeśli Twoja umowa nie jest sformułowana poprawnie, a usługodawca może się wydostać & # 39; wzrost wartości, który utworzyłeś, jest następnie przenoszony do kontraktu.

To nie jest miłe doświadczenie … czytaj projekty mieszkaniowe
Ułatwione i wiedzieć, co robić.

O tak, prawie zapomniałem. Jeśli zdecydujesz się samodzielnie negocjować zakup nieruchomości, przeprowadzę cię przez specjalną sesję, aby przedstawić umowę sprzedającemu …

Z definicji istnieje & # 39; właściwa droga & # 39; i jest „zły sposób”.

Życie jest pełne tych decyzji …

Skręć w prawo i odniesiesz sukces. lub skręć w lewo i jesteś na najlepszej drodze do problemów & # 39; … i # 39; uczyć się we właściwy sposób i odnosić sukcesy # 39; lub latać na ślepo
i uczyć się w szkole ciężkich ciosów.

[ff id=”2″]