Skip to main content

Niedroga inwestycja

Ulotki są zawsze tanie i niedrogie. Niezależnie od tego można je drukować na czarno-białym papierze lub na całej stronie. Możesz opublikować swoją wiadomość. Koszt wydruku ulotki jest zawsze tańszy niż jakakolwiek reklama. Jeśli widzisz, kto otrzyma ulotki, będziesz musiał wydrukować i rozprowadzić znacznie mniej ulotek. Możliwe jest prowadzenie kampanii dystrybucji ulotek na małą skalę, jeśli kierujesz reklamy tylko do niewielkiej liczby osób w określonym obszarze i nie musisz dużo wydawać. Lepiej jest docierać do tych osób, dopóki nie osiągniesz zauważalnego wzrostu zysków dzięki reklamom. Gdy dowiesz się, że kampania zakończy się sukcesem, możesz zastosować tę samą formułę i rozszerzyć zakres swojej kampanii. Możesz uwzględnić więcej obszarów, aby Twoi klienci mogli się rozwijać.

Adresuj klientów

Dystrybucja ulotek ma wiele zalet. Jednym z najbardziej korzystnych czynników jest to, że możesz zwracać się do swoich klientów z dużą precyzją. Możesz zrobić trochę badań, uzyskać nazwiska i adresy osób oraz dokładniej określić, kim są Twoi potencjalni klienci. W ten sposób możesz określić liczbę broszur do wydrukowania oraz osoby, którym należy przekazać ulotki. Nie jest to możliwe w żadnej innej formie marketingu.

Natychmiastowy wynik

Jeśli zaczniesz rozdawać ulotki dużej liczbie osób w bardzo zatłoczonym miejscu, przekonasz się, że wiele osób je otrzyma, a większość z nich podejdzie i poprosi natychmiast. Żadna z form reklamy nie może prowadzić do tak natychmiastowego rezultatu. Za każdym razem, gdy rozdajesz ulotki, ustaw stolik w pobliżu, aby odpowiedzieć na pytania ludzi i szybko przyciągnąć potencjalnych klientów.

Możliwość dotarcia do tłumu

Ponieważ ulotki mogą być dystrybuowane wśród przechodniów, Twoja kampania reklamowa dociera nie tylko do określonej liczby osób. Niektóre osoby z odległych obszarów mogą otrzymać ulotkę i znaleźć możliwość prowadzenia kampanii. Jest więc duża szansa, że ​​przekroczysz to, na co liczyłeś. Inna forma reklamy nie daje wystarczającej możliwości dotarcia do mas. Inne typy kampanii po prostu wymagają dużego wysiłku i są bardziej czasochłonne. Dlatego zawsze lepiej jest rozważyć dystrybucję ulotek jako główną część kampanii reklamowej, jeśli chcesz mieć natychmiastowy zasięg w krótkim czasie.

Prosta strategia

Sprzedaż ulotek nie wymaga długoterminowego planowania i może być bardzo sprytną strategią marketingową. Jeśli masz ze sobą ulotki, po prostu idź do zatłoczonego miejsca i przekaż je innym. Nie musisz wcześniej planować strategicznie. Możesz również rozdawać ulotki do drzwi biurowych firmy, gdy ludzie przychodzą. Żadne inne narzędzie reklamowe nie daje lepszego przywileju śledzenia odpowiedzi. Możesz także śledzić lokalizację dystrybutorów za pomocą GPS. Istnieje kilka ulotek, które należy rozprowadzić w ciągu jednego dnia i możesz odesłać swój raport z powrotem. Dlatego dobrym pomysłem jest sprzedaż, szczególnie jeśli jesteś nową firmą.

[ff id=”6″]