Skip to main content
Budownictwo

Zapoznaj się z podstawami planowania nieruchomości

By 18 kwietnia 2020No Comments

PLANOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Zrób testament

Utworzenie testamentu jest częścią oryginalnej koncepcji planowania nieruchomości. Pisząc testament, pieniądze i mienie dzielone są po śmierci osoby. Istnieje żywa wola związana z leczeniem i wszystkimi procedurami, których należy przestrzegać, jeśli autor zachoruje ekstremalnie lub nieuleczalnie. Biorąc odpowiedzialność za komunikację – zarówno poprawnie, jak i szybko – tworzysz atmosferę bardziej zorientowaną na działanie, która ma być zorganizowana w porównaniu z brakiem wskazówek na przyszłość.

Wydawaj relacje zaufania

Po śmierci osoby krewni i krewni zwykle są na końcu. W niektórych przypadkach niektórym członkom należy przyznać określone prawa własności i premie. Tu właśnie pojawia się zaufanie. Zaufanie to metoda przekazywania pieniędzy komuś innemu po śmierci. Obecnie istnieje wiele form zaufania; i różnią się w zależności od konkretnych potrzeb osoby, która przyznaje początkowe zaufanie (w większości przypadków).

Pełnomocnictwo

Przydzielenie pełnomocnictwa jest ważne przy planowaniu spadku. Jeśli rozwiążesz ten problem, ktoś będzie nominowany na Głównego Honcho, jeśli nie będziesz w stanie. Dotyczy to spraw finansowych i osobistych (tj. Zdrowia).

List z instrukcjami

Ponadto list instrukcji jest kolejnym ważnym dokumentem, który należy stworzyć i rozwinąć. Ten rodzaj ujawnienia obejmuje pewne wytyczne, których muszą przestrzegać twoi następcy. Podsumowując, instrukcja zawiera informacje kontaktowe (w przypadku Twojej śmierci) związane z miejscem przechowywania ważnych informacji, plików lub sejfów. oraz szczegółowe informacje dotyczące rachunków finansowych i ujawnień na temat kontynuacji działalności.

Dobre powody do planowania swojej nieruchomości

Po określeniu obowiązków – dawcy itp. – liczby mogą być duże pod względem obowiązków finansowych, kierownika decyzji zdrowotnych itp. W rezultacie wprowadzono rządy i niektóre prawa. aby pomóc rodzinom i pracownikom przekazać rzeczy. Wcześniej ludzie i plemiona bez woli lub innego legalnego rejestru musiały podążać za tym, co powiedziano i czego nauczyli się, podczas gdy niektórzy ludzie żyli i / lub byli na łożach śmierci. Następnie mogą powstać konflikty z powodu możliwego wprowadzenia w błąd, niewiary i czynników manipulacyjnych.

Jeśli jednak starasz się być odpowiedzialny i tworzysz testamenty i trusty (planowanie majątku), szkodliwe niewłaściwe kierunki – pod względem obowiązków – w razie potrzeby powinny wynosić zero. Ostatecznie zawsze warto majstrować przy planowaniu osiedla. Zasłoń swoje bazy, zanim zaczniesz liczyć.

[ff id=”2″]