Skip to main content

Urządzenia do ochrony kołnierzy, znane również jako osłony przeciwrozbryzgowe, to urządzenia ochronne, które zapobiegają wydostawaniu się szkodliwych substancji, rozprysków w wysokiej temperaturze i cieczy z rur, zaworów i różnych połączeń kołnierzowych. Są one wykonane z jedno- i wielowarstwowej, przezroczystej tkaniny zapewniającej widoczność lub z kolorowej tkaniny z polem wykrywania wycieków, które zmienia kolor w obecności kwasu i ługu w osłonie. Są one bardzo łatwe w instalacji i można je usunąć po zakończeniu pracy. Są one używane dłużej bez utraty jakości.

Jednak na rynku istnieje niezliczona liczba producentów osłon kołnierzowych, jeśli chcesz wybrać odpowiedni produkt, aby znaleźć firmę, która oferuje jakość w ilości przy rozsądnej cenie i obsłudze klienta. Zostały one specjalnie opracowane, aby zapobiegać wyciekom z stawów i chronić je przed katastrofalnymi skutkami. Wynika to z faktu, że rozlanie zanieczyszczeń na tarczę może nawet doprowadzić do śmierci lub tymczasowego upośledzenia, na które i tak nie możesz sobie pozwolić. Jest tak wiele powodów, dla których instalowanie ochraniaczy kołnierzy jest bardzo ważne dla przemysłu chemicznego. Aby poznać te powody, przewiń w dół i spójrz.

Zapobiega opryskom olejem: Jednym z głównych powodów instalowania ochraniaczy kołnierzy w rurociągach lub zaworach jest zapobieganie wyciekom oleju, a tym samym zapobieganie uszkodzeniom lub obrażeniom pracowników i materiałów przemysłowych.

Podaj wskazanie wycieku: Innym powodem, dla którego ważne jest zainstalowanie ochraniaczy kołnierzy, jest to, że są one oparte na nowoczesnej technologii i są wykonane z łatką wskaźnika PH, która może być wykorzystana do wcześniejszego wskazania wskaźnika wycieku. Może to uratować Cię przed ogromną stratą i dlatego powinien zostać zainstalowany teraz.

Pomóż uniknąć mgły: Powstawanie mgły jest szkodliwe nie tylko dla ludzi, ale także dla całego środowiska. Te osłony kołnierzy zapobiegają ich rozlaniu. Chroni nie tylko personel wyposażony w branży, ale także środowisko.

Z powyższego jasno wynika, że ​​instalacja urządzeń do ochrony kołnierzy jest ważna dla bezpieczeństwa przemysłu chemicznego. Tarcze te są kwasowe, zasadowe, odporne na ciepło i mogą wytrzymać działanie niebezpiecznych chemikaliów. Więc na co czekasz? Zainstaluj go teraz i zapobiegaj uszkodzeniom przemysłu chemicznego.

[ff id=”4″]