Skip to main content

Czerwone róże oznaczają miłość; żółte róże oznaczają przyjaźń; Kolczyki dla kobiety oznaczają, że jest ona pod opieką, ale nie jest w pełni oddana; Miś jako prezent urodzinowy oznacza, że ​​związek jest nowy i jest to „bezpieczna” opcja, jeśli nie jesteś jeszcze pewien swoich uczuć … lista jest długa.

Więc jeśli chodzi o męskie więzi … co oznaczają jako prezent? Jakie wiadomości wysyłają? Jeśli chcesz przyszłości z mężem i widzisz siebie w stałym związku z nim, krawat dla mężczyzn jest zdecydowanie darem, do którego chcesz dążyć. Jednak czas musi być odpowiedni. Jeśli chcesz podarować mężczyźnie jedwabny krawat, poczekaj co najmniej 1 rok, zanim podarujesz mu go w prezencie.

Na początku związku większość ludzi trzyma się „bezpiecznych” prezentów, których nie można źle zinterpretować … puszysty miś, bilety na mecz sportowy, fajny breloczek lub bilety na koncert to świetne prezenty dla mężczyzny Rok twojego związku, ponieważ wszystkie są zabawne i łatwe.

Jednak od 12-miesięcznego związku nie chcesz już utknąć w fazie „zabawy” i „lekkości”, ale musisz zmienić rodzaj prezentów, które mu dajesz. Jeśli tego nie zrobisz, twój związek będzie zawsze lekki i przyjemny … lub zakończy się, ponieważ chce kogoś poważniejszego.

Po 12 miesiącach randek czas zacząć myśleć o jedwabnym krawacie. Co oznacza ten prezent? Cóż, to pokazuje, że jesteś poważny i na początku jesteś zaangażowany. Jeśli nie przejmujesz się nim, jego przyszłością ani poczuciem własnej wartości, nie kupiłbyś mu takiego prezentu. Dlatego mówisz przez ten dar, że postrzegasz go jako długoterminową część swojego życia i kogoś, z kim możesz utrzymywać stały związek. Wysyła subtelne, podświadome przesłanie, że jesteś materiałem „żony”, ponieważ zależy ci na jego pracy, wyglądzie, pewności siebie, poczuciu własnej wartości i szczęściu. Oczywiście można to powiedzieć jedynie, dając mu wysokiej jakości krawat męski – nigdy nie przegap i kup gorszej jakości poliestrowy krawat, ponieważ to wysyła negatywne wiadomości.

Jedwabny krawat pokazuje, że dbasz o niego, kochasz go i chcesz, aby był szczęśliwy i odnosił sukcesy we wszystkim, co wybierze. Ale czas jest istotną częścią. Daj mu tylko jedwabny krawat po 12 miesiącach w swoim związku, ponieważ w tym momencie naprawdę to docenisz. Nie będzie to zastraszające ani „pełne”, ale subtelnie pokaże mu, że mówisz poważnie … a kiedy wszystko zostanie powiedziane i zrobione, mężczyzna chce, aby kobieta zaopiekowała się nim i razem z nim widzę przyszłość. Kobiety, z którymi nie widzi przyszłości, są zawsze pozostawione … więc upewnij się, że się wyróżniasz i robisz to proaktywnie.

[ff id=”2″]