Skip to main content

PLANOWANIE WILLA I NIERUCHOMOŚCI:

Planowanie nieruchomości to jedna z najmądrzejszych firm, jakie możesz zrobić z rzeczami, które posiadasz. Forbes wymienia realne konsekwencje braku planu nieruchomości. Planowanie posiadłości i zdefiniowanie wszystkich swoich pragnień w przejrzystym i uporządkowanym porządku poprzez stworzenie woli jest sprawą, którą najlepiej zrobić na wczesnym etapie życia. To jest, kiedy twoje zdolności umysłowe są w dobrej formie. To gwarantuje, że czas i wysiłek włożony w tworzenie i zapewnianie stabilności tobie i twoim bliskim pozostanie nietknięty i przyniesie zysk długo po śmierci.

Przy sporządzaniu testamentu ważne jest, aby w określonych zapisach uwzględnić charytatywność. W ten sposób Ty, Twoje aktywa i Twoi beneficjenci mają przewagę.

Dłuższe życie i lepsze zdrowie

Journal of Economic Psychology opublikował badanie dotyczące darowizn na cele charytatywne w 2015 r. Donosi się, że datki charytatywne poprawiają fizyczne i emocjonalne samopoczucie dawcy. Włączając działalność charytatywną do swojej woli, korzystasz osobiście. Żyjesz dłużej i czujesz się lepiej. Będziesz szczęśliwy wiedząc, że twoje wysiłki pomogą poprawić życie nie tylko bliskich i ciebie, ale także wielu innych ludzi. Potwierdza całą ciężką pracę, którą wykonałeś. Przy bardziej pozytywnych perspektywach trudno jest pomyśleć o tym, co może przewyższyć bezpośrednie korzyści wynikające z poprawy zdrowia i oczekiwanej długości życia.

Ulgi podatkowe

Ulgi podatkowe na darowizny na cele charytatywne, które różnią się w zależności od miejsca zamieszkania. Darczyńcy automatycznie otrzymują ulgi podatkowe na organizacje non-profit, które są przekazywane organizacjom non-profit. Na przykład zapisy na zarejestrowane kanadyjskie organizacje charytatywne mogą przyznawać ulgi podatkowe w wysokości do 100% dochodu dawcy. Kredyt może przysługiwać nie tylko w roku jego śmierci, ale także w roku poprzednim. CTF oferuje opublikowane sprawozdanie Kanadyjskiego Stałego Komitetu ds. Finansów (i nie tylko) w celu uzyskania dalszych informacji.

Mądry inwestor korzysta z takich przepisów. Jeśli zainwestujesz część swojej nieruchomości w działalność charytatywną, możesz obniżyć podatki od spadków do znacznej stawki. Podstawy opodatkowania nieruchomości wykluczają wszystkie wartości przeznaczone na cele charytatywne. W rezultacie należne podatki od nieruchomości są natychmiast zmniejszane. Darowizny na cele charytatywne uprawniają również do ulg podatkowych. To dodatkowo zmniejsza podatek od nieruchomości. Jeśli podatki zostaną obniżone, możesz uzyskać więcej swojej nieruchomości. Strategia, która pomoże Ci uzyskać najlepszą stawkę podatku od darowizny. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest planowanie nieruchomości.

Potrzeba precyzji

Unikaj problemów prawnych, upewniając się, że nazywa się twoja organizacja non-profit. Identyfikuj na podstawie funkcji biznesowych, które pozostają takie same przez cały czas ich istnienia. Możesz użyć identyfikatora firmy i identyfikatora firmy w celu lepszej identyfikacji. Aktualizuj szczegóły. Zaktualizowana zmiana nazwy może unieważnić darowiznę.

Rozważ powołanie organizacji charytatywnej w swoim planie nieruchomości. Nie tylko przyniesie korzyści dla organizacji charytatywnych i zbuduje silniejszą społeczność, ale również na tym skorzystasz.

[ff id=”2″]