Skip to main content

Jeśli często chodzisz na sprzedaż nieruchomości, prawdopodobnie zauważysz antyczne lub zabytkowe krzesło lub dwa. Jeśli od razu pomyślisz o tym, jak dobrze będzie wyglądać krzesło w określonej części domu, ten mebel jest prawdopodobnie dla Ciebie. Istnieje jednak kilka wskazówek, o których należy pamiętać przy zakupie krzeseł przy sprzedaży nieruchomości, aby upewnić się, że uzyskasz najlepszą ofertę i będziesz w pełni zadowolony ze sprzedaży.

W sprzedaży nieruchomości jest dużo krzeseł, a kluczem jest sprawdzenie ogólnego stanu. Upewnij się, że się nie kołysze, a nogi się nie rozpadają. Włóż go i upewnij się, że ma dobrą strukturę dźwięku.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej:

  1. Użyj podglądu. Sprzedaż nieruchomości często wyświetla podgląd kilku godzin lub dzień wcześniej, aby klienci mogli wcześniej sprawdzić przedmioty. Skorzystaj z tego na swoją korzyść, aby uzyskać dobry przegląd oferty, dzięki czemu możesz skoncentrować swoją uwagę na odpowiednim dla siebie krześle. Podgląd informuje również, czy warto wziąć udział w sprzedaży nieruchomości i czego szukasz. Możesz także rozpocząć od zbadania danego krzesła, aby ustalić jego wartość i gotowość do zapłaty. Mamy nadzieję, że jeśli jest to antyk, możesz ustalić, czy jest to autentyczna, a nie reprodukcja.
  2. Czy potrafisz zabrać krzesło do domu: Może to zabrzmieć głupio, ale krzesła nie można łatwo zabrać w małym samochodzie ze względu na jego surowy kształt i rozmiar. Upewnij się, że znajdziesz sposób, aby uzyskać nowe krzesło ze sprzedaży nieruchomości prosto do domu, jak tylko zapłacisz za to. W wielu przypadkach sprzedawca nieruchomości będzie tam trzymał twoje krzesło do końca dnia, po zapłaceniu za nie, i wróci z ciężarówką lub furgonetką, aby je zabrać. Jeśli masz przyjaciela z dużym pojazdem, czas poprosić go o przysługę, abyś mógł zabrać go do domu. Należy zabrać ze sobą koc i taśmę, aby nie uległy one uszkodzeniu podczas transportu.
  3. Jutro jest nowy dzień: Wiele transakcji sprzedaży nieruchomości trwa co najmniej dwa dni. Jeśli widzisz zamszowe krzesło w stylu vintage, ale wiesz, że musisz zmienić poduszkę siedzenia z powodu plamy lub rozdarcia na oryginale; lub jeśli krzesło ma na sobie drewno, które należy wyremontować, cenę krzesła można obniżyć drugiego dnia. Miej oko na kawałek i zadaj właścicielowi tyle pytań na temat mebla, ile to konieczne. Istnieje duża szansa, że ​​krzesło będzie tam następnego dnia, wraz z drobnymi przedmiotami, które możesz przegapić, takimi jak dzieła sztuki lub koce, które uzupełniają krzesło. Niektóre wyprzedaże nieruchomości oferują także obniżone ceny w drugim dniu sprzedaży, co pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy przy zakupie.
  4. Przywróć brzydkie: Krzesła często mogą być w trudnym stanie podczas dziennej sprzedaży. Nie zapomnij o krześle tylko dlatego, że poduszka na siedzisko jest poplamiona lub podarta, ponieważ dość łatwo jest odzyskać ćpane tkaniny i nadać swojemu nowemu siedzeniu zupełnie nowy wygląd. Jeśli poduszka jest płaska w środku, zakup nowego kawałka pianki, który zostanie pocięty, aby nadać jej nowe życie, nie jest szczególnie drogi. Jeśli krzesło w stylu vintage ma kształt, który po prostu kochasz i dobre kości, warto całkowicie go tapicerować. To nie jest łatwe zadanie i powinieneś skonsultować się z ekspertem w swoim mieście, aby przeprojektować krzesło. To naprawdę nie jest tak drogie, jeśli naprawdę to kochasz i rozglądasz się.

To także świetny pomysł, aby wcześnie pojawić się na sprzedaż nieruchomości, abyś mógł zdobyć swoje pierwsze drążki na dowolnych krzesłach. Życzymy udanych zakupów!

[ff id=”2″]